Головні новини за четвер 18.10.2018

КП «Харківські теплові мережі» виклало графік підключення опалення у Харкові

Посилання на документ розміщено на офіційному сайті комунального підприємства. Будинки міста розділені за джерелами, які подають теплоносій до них, а також мають пріоритет від 1 до 5.

Зі списком можна ознайомитись за цим посиланням.

Депутати міськради затвердили процес проведення аудиту КП

Текст рішення виклали наші колеги із «MediaPort». Голосування відбулось вчора на сесії. У документі мова йде про те, що причиною для аудиту фінансової діяльності підприємств створених рішеннями міської ради можуть бути постанови суду, відповідні рішення прийняті на сесії міськради. Окрім цього проводити перевірки будуть, якщо підприємство два роки отримувало допомогу у розмірі більш ніж 200 мільйонів гривень, або два роки не виконувало фінансовий план на 50% і більше.

Для аудиту, згідно із документом мають бути залучені незалежні аудиторські фірми, що мають досвід і підтвердження своєї кваліфікації.

Посилання на рішення

Центральна Виборча комісія постановила провести вибори у Харківській області

Рішення про проведення виборів ЦВК прийняло 12-го жовтня, мова йде про довибори у Зачепилівській та Пісочинської об’єднаних територіальних громадах.

Дата голосування поставлена на 23-є грудня 2018 року. Передвиборча кампанія, за законом стартує 3-го листопада.

Посилання на рішення ЦВК

В Харкові дорожчає проїзд на автобусних маршрутах, які обслуговує ПП «Транс-серівс»

Мова йде про автобуси 5е, 9, 147е, 224т, 261е, 262е, 276е, 304е. У оголошеннях, що розміщено в автобусах причина не вказана, а датою здорожчання називають 22 жовтня, понеділок. Вартість в середньому збільшиться на 2 гривні.

Профільний департамент Харківської міської ради, відмовився від коментарів що до даного здорожчання.

«Житлобуд — 2» заявляє, що у скляній прибудові є вентиляція

Свою позицію, що до проблем, які виникли у будівлі музею компанія виклала на своєму сайті. За їх словами вентиляція у скляній прибудові була спроектована, однак не була встановлена та введена в експлуатацію, начебто через борги які сформувались, через не виплату обласним департаментом капітального будівництва ХОДА грошей за виконані роботи ще у 2013-му році.

Будівельна фірма стверджує, що фактично реконструкція історичного музею пройшла лише один етап, і місцева влада має або продовжити реконструкцію, або законсервувати об’єкт.

Нагадаємо, що у 2012-13 роках міська влада та тогочасний губернатор Михайло Добкін заявляли, що на гроші від продажу ОСК «Металіст» Сергію Курченку завершать побудову станції метро «Перемога» та реконструкцію обласної Філармонії. А на кошти що мали залишитись обіцяли провести повну реконструкцію історичного музею, додавши до будинку скляний куб, в якому мали проходити художні та історичні виставки.

Минулого місяця, під час перевірки будівлі, працівники повідомили, що через відсутність вентиляції у скляному кубі страждає частина будівлі, оскільки він конденсує вологу та посилює перепад температур.

Посилання на заяву «Житлобуд —2»

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.