ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 7-го грудня 2018

Харківська міська рада проведе 24 сесію

Розпорядження оприлюднено на сайті міськради. На розгляд депутатів потраплять 100 питань. Більшість з них присвячена внесенню змін до різноманітних міських програм: Безпека, спорт, молодіжна і гендерна політика, інвестиційний клімат тощо.

Окрім цього депутати вирішать чи надавати дозволи на розробку проектів забудови на деяких ділянках міста, чи надавати КП «Тролейбусне депо №3» гарантії для отримання кредиту, за який хочуть придбати нові тролейбуси. Також переглянуть кошториси розвитку місцевого самоврядування та комунального ЗМІ «Харьковские известия».

Збір депутатів призначено на 19 грудня 2018 року о 10.00.

Посилання на джерело

В Харківській області відкриються три нові заказники

Про відкриття угідь пише сайт Харківської обласної державної адміністрації. Рішення було прийняте депутатами вчора. Ентомологічний заказник (в ньому має відновлюватись популяція певного виду комах) «Малорогозянський» знаходиться у Золочівському районі, під нього виділили 14,1 га площі. Гідрологічний заказник «Вітрівський» розміщено у Балаклійському районі, в ньому мають займатись відновленням водної екосистеми. Під нього відведено 349 га. «Гаврилівський» ентомологічний заказник відкриють на території Борівського району, він матиме площу 43,5 га.

Як саме та за допомогою чого планується проводити охорону та відновлення не повідомляється.

Посилання на джерело

Міськрада рапортує про завершення робіт на перехресті вулиці Героїв праці та проспекту Тракторобудівників

На сайті міськради розміщено повідомлення, що від сьогодні, автомобільний транспорт може проїхати даним перехрестям. При цьому рух трамваїв поки що не відновлено. Директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан дав обіцянку, що відновлення руху трамваїв 27-го та 26-го маршруту у звичному режимі відбудеться до 20-го грудня. Про відновлення повноцінного курсування трамваїв по маршрутах 16, 16-А та 23 інформацію не надають.

Комунальники зауважують, що їм ще потрібен час, для асфальтування пішохідних доріжок, та для того аби реконструювати світлофори на перехресті.

Посилання на джерело

В кінотеатрі Боммер покажуть фільм про волонтерів, що займаються евакуацією тіл загиблих воїнів

Показ анонсовано на сайті кінотеатру, він має назву «Літопис «Чорного Тюльпану». Автори фільму, журналісти ТРК «Рудана» з Кривого Рогу, та волонтери «Чорного тюльпану» (організації, що займається пошуком та евакуацією тіл померлих). У фільмі показано як відбувався процес ідентифікації померлих та їх евакуація та передача тіл близьким у 2014—2015 роках.

Сеанс відбудеться 10-го грудня о 18:00, вхід вільний.

Тим хто забажає піти, ми рекомендуємо узяти ковдри, або ж вдягнутись тепліше.

Посилання на джерело

Міськрада вчергове подовжує перенесення зупинки громадського транспорту «вул. Гвардійців широнінців» на вулиці Валентинівській

Сайт міськради стверджує, що зупинка, що розташована за перехрестям Валентинівської та Гвардійців широнінців якщо їхати у бік східної Салтівки, не працюватиме до кінця року. Там досі не завершили перекладання магістрального трубопроводу.

Зупинка зараз знаходиться перед перехрестям вказаних вулиць, якщо рухатись по Валентинівській від станції метро «Студентська».

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.