ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 28-ГО ЛЮТОГО 2019

У Нововодолазькому районі введено карантин через кір

Як повідомив глава Новодолазької РДА Роман Мерзлікін, 22 лютого в місцевому будинку культури проводився пісенний конкурс, дитина, яка брав участь в цьому заході, захворіла. Ймовірно, дівчинка заразилася від батька. Зараз школярка перебуває в інфекційному відділенні центральної районної лікарні. Чи була дівчинка щеплена, з’ясовується. З другокласницею на заході контактували 32 дитини і 62 дорослих.

«Були прийняті превентивні заходи, щоб захистити дітей і дорослих і не допустити епідемії. Карантин стосується тих дітей, які контактували. Вони на 21 день відсторонені від навчання і будуть навчатися вдома. Відносно дорослих, лікарі піднімають картки і беруть інформацію, чи були вони вакциновані. За ними ведеться постійне спостереження », – повідомив Мерзлікін.

Також він прокоментував інформацію про те, що до навчальних закладів району не пускають нещеплених дітей.

«Не не пускають, а захищають. З батьками проводиться робота: хто не встиг, хто забув, хто не знав. Для того, щоб вони вакцинували своїх дітей. Невакцинованих дітей практично немає», — заявив глава району.

Також він повідомив, що на сьогоднішній день в районі захворіло 26 осіб, з них двоє дітей.

Поліція перевіряє інформацію про можливе порушення закону «Про вибори Президента України» 

27 лютого з повідомленням про порушення Закону України «Про вибори Президента України» в Київський відділ поліції звернулася мешканка міста.  Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Харківській області. Харків’янка заявила про те, що на вулиці Академіка Проскури знаходиться агітаційний намет кандидата на пост Президента України, де нібито платять гроші за голос і на бланках ставлять підписи.

Інформація зареєстрована в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Київського відділення поліції.

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, хто з депутатів Харківської міської ради найчастіше голосував «за» та «проти» у 2018 році

Громадянська мережа ОПОРА за допомогою локального сервісу rada4you проаналізувала результати голосувань депутатів Харківської міської ради за рік та з’ясувала, хто з них частіше голосував «за» чи «проти».

Депутатка Ганна Головчанська та депутат Юрій Медведєв (фракція «За Харків, за Відродження»)  більше за всіх голосували «за» у 2018 році: 499 разів з 508 голосувань. Загалом 47 депутатів та депутаток голосували «за» більше, ніж 400 разів, що складає близько 80% голосувань. Більшість з них, 43 депутати, — представники фракції «За Харків, за Відродження» та по два представники від «Нашого краю», Віктор Ларченко та Ігор Овечкін, та «Солідарності» — Ігор Романенко та Ірина Цветкова.

Депутатка Олена Горошко та депутат Захар Мазняк (фракція «Об’єднання «Самопоміч») найбільше голосували «проти» — 32  та  29 голосувань відповідно. Ще 13 депутатів Харківської міської ради більше десяти разів голосували «проти» протягом року. Більшість, 12 осіб, — представники фракції «Об’єднання «Самопоміч» та представниця фракції «За Харків, за Відродження» Валентина Гура, яка голосувала «проти» 10 разів.

У більше 100 голосувань протягом року “утримувались” 10 депутатів та депутаток. Лідерами серед таких є депутат Ігор Черняк (до літа 2018 входив у фракцію «Об’єднання «Самопоміч») , який натискав кнопку «утримався» 176 разів та депутатка Марія Мезенцева (фракція«Об’єднання «Самопоміч») — утрималася протягом 162 голосувань.

Щоб перевірити, які з депутатів та депутаток найактивніше підтримують проекти рішень, а які найчастіше голосують «проти» можна використати  інструмент «Вони голосують для тебе». Для цього достатньо зайти на сайт kharkiv.rada4you.org та отримати дані голосувань. Коротку інструкцію можна знайти тут, або подивитись відео нижче

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін