«Дорогий Apple!»— українські військові звернулися до Apple щодо відео з «кіборгом з Росії»:

Військові записали відеозвернення до компанії Apple, в якому просять компанію прокоментувати інцидент з презентаційним відео нового годинника компанії. 12 вересня в США, під час презентації нового годинника Apple Watch Series 3, компанія показала рекламні ролики з історіями людей з усього світу. В одному з них показали історію «кіборга з Росії», ведучого «Матч ТВ» з протезом ноги Дмитра Ігнатова, який втратив кілька років тому під час служби в російській армії.

«Дорогий Apple, я – український «кіборг». Я знаю, ви це побачите. Але я впевнений, що ви не знаєте, чому ваша реклама обурює мене і мою країну. Регулярні війська РФ і підтримані Росією бойовики. Я пішов її захистити. Вони самі називали мене “кіборгом”, тому що я виживав настільки довго, що вони не могли в це повірити », – йдеться у відеозверненні.


У листі, який зачитують українські військові підкреслено, що компанія зі світовим ім’ям застосовуючи словосполучення «російський кіборг» свідомо або несвідомо підтримує пропаганду Росії у війні проти України.


Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін