ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 12.04.2018

Прикордонники та прокуратура розкрили схему легалізації іноземців, через один з Харківських ВНЗ

Про це повідомляють сайти прокуратури та прикордонної служби. Виходячи з оперативного відео мова йде про «Харківський інститут кадрів управління». Одну з чиновниць ВНЗ слідчі підозрюють у сприянні нелегальній міграції. Вона начеб то оформлювала нелегалів як студентів навчального закладу, завдяки чому останні отримували формальні підстави для того, щоб залишатись на території України. Основними «клієнтами» були громадяни В’єтнаму, Китаю, Сирії, Іраку та Нігерії. Ця схема дозволяла деяким з них знаходитись в Україні до 15 років.

Повідомлення прокуратури

Повідомлення прикордонників

Поліцейські спіймали двох своїх колишніх співробітників, які вимагали гроші від підприємців

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України. Чоловіки незаконно отримали інформацію, про банківські операції певних підприємців і користаючись цим вимагали від них хабар за начеб то не відкриття кримінальної справи. Також копи заявляють, що підозрюваним допомагали чинні правоохоронці.

Затримали чоловіків при отриманні хабара у 4 тисячі доларів США, які передавав їм один з підприємців жертв. Також правоохоронці мають докази про отримані незаконно гроші від інших бізнесменів.

Посилання на джерело

Російські «прикордонники» у Криму затримали харків’янина

Про це пише портал «Крим SOS», які посилаються на дзвінок від матері Стешенко Олександра. За її словами із сином вона не має зв’язку вже другу добу. Під час останнього дзвінка 11 квітня, хлопець повідомив матері, що на російському пункті пропуску засумнівались у фото, що вклеєно до його паспорту. Після цього на зв’язок він не виходив.

Мати заявляє, що її син не приймав участі у війні на сході України, не був активістом чи волонтером.

Посилання на джерело

Прокуратура рапортує про повернення 4,5 ГА сільгосп земель у Харківській області

За словами прес-служби відомства землю незаконно виділили у Циркунівській сільській раді Харківського району. Керівник ферми підробив документи, за якими начебто, один з пайщиків є його родичем і вимагав передати пайову землю у його користування. Що сільська рада і зробила. Другий чоловік про це не знав.

В результаті розгляду суд визнав незаконним виділення землі, та приписав повернути їх у користування постраждалому. І повернути правовстановлюючі документи.

Посилання на джерело

Суд повернув прикордонникам справу моряків судна «Норд», через неналежне оформлення

Про це повідомляє прес-служба Дергачівського районного суду області. В повідомленні не зазначається, про які сами похибки в оформленні йде мова.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.