ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 13 грудня 2018

Російська мова більше не є регіональною в Харківській області

У Харківській області скасували статус російської мови як регіональної. Таке рішення прийняла облрада 6 грудня — про це повідомив депутат облради Дмитро Булах.

Статус регіональної мови для російської був введений в області 30 серпня 2012 року. Передбачалося введення двомовності в роботі регіональних органів влади, зокрема, в сфері діловодства.

Обвинувачені у теракті біля Палацу Спорту залишилсь у СІЗО ще на два місяці

Суд залишив під вартою обвинувачених у кримінальному провадженні щодо теракту біля Палацу спорту у Харкові ще на 60 днів.

На останньому засіданні  суд  завершив допит потерпілих та свідків, також учасники процесу допитали експертів і вивчили частину матеріальних доказів. Наступне засідання призначили на 9 січня 2019 року на 12:00.

На вулиці Академіка Проскури сталась велика аварія на тепломережі

У Харкові сталася аварія на тепломережі – дефект виявили в наземному трубопроводі. Про це повідомила прес-секретар КП «Харківські теплові мережі»Тетяна Чуйкова, передає «UA Харків».

За словами Чуйкової, аварія сталася 13 грудня на вулиці Академіка Проскури. Дефект утворився в наземному трубопроводі діаметром 530 мм, що йде від котельні заводу «Хартрон». В результаті аварії 107 будинків залишилися без теплопостачання.


Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін