ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 18-ГО КВІТНЯ 2019

Отруєння в дитсадку під Харковом: завідуючій загрожує штраф в 30 тисяч гривень

10 дошкільнят з дитсадка в селищі Слобожанське Зміївського району потрапили в місцеву лікарню через клебсієли – умовно-патогенної інфекції, яку фахівці Харківського лабораторного центру знайшли на харчоблоці. За попередньою інформацією, бактерії виявилися на декількох каструлях.

З 10 хворих дошкільнят клебсиеллу підтвердили у 4 дітей, розповіла «Коментарям. Харків »директор Харківського лабцентра Любов Махота.

«Оскільки у дітей знайшли той же збудник, що і в навколишньому середовищі на харчоблоці, ми можемо цілком стверджувати, що є зв’язок між порушеннями в приготуванні їжі і захворюванням дітей. Ця інфекція повинна була загинути під час приготування обіду. Але клебсієлла потрапила в групу разом з продуктами харчування », – повідомила начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродпотребслужби в Харківській області Тетяна Колпакова.

Зараз в лікарні під наглядом лікарів залишаються троє дітей. Щодо інциденту в дитсадку оформляють штраф – близько 30 тисяч гривень, який повинна буде заплатити завідувачка виховним закладом.

Засідання по справі Цибульник перенесли вп’яте

У Жовтневому районному суді Харкова знову перенесли засідання у справі Тетяни Цибульник, глави Адміністрації Новобаварського району та куратора сусіднього Холодногірського, яку підозрюють у нечесному веденні декларування майна.

Цього разу засідання не відбулося через те, що один з адвокатів не з’явився в суд, за його клопотанням засідання перенесли на 10 травня. Це вже п’ятий раз, коли підготовче засідання перенесли.

Вулицю Скрипника перекриють через вибори

19, 21, 22 квітня в Київському районі Харкова через підвезення бюлетенів і підрахунку голосів буде тимчасово перекрита ділянка вулиці Скрипника.

З 7:00 до 18:00 буде закрито для руху транспорту частину вулиці між Пушкінській і Чернишевській. Протягом цього часу водіям пропонують об’їжджати ділянку по вулицях Сумській, Дружин Мироносиць і Пушкінської. Крім того, аналогічний заборона діятиме з 20:00 21 квітня до 08:00 наступного дня. При цьому правоохоронці будуть пропускати спецтранспорт, а також машини, які будуть обслуговувати центр культури Київського району.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін