ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 20 грудня 2018

ДТП на Сумській: встановлена швидкість авто Зайцевої

Обвинувачена в смертельному ДТП в Харкові Олена Зайцева рухалася на своєму авто в момент аварії зі швидкістю 106 км / год. Відповідні результати експертизи оприлюднив у четвер, 20 грудня, Сергій Перепелиця – адвокат іншого обвинуваченого в аварії Геннадія Дронова.

Нову експертизу провели в Дніпрі. Зокрема, її проводили за матеріалами кримінального провадження три експерта. У свою чергу захист Зайцевої під час судового засідання клопотала проти залучення результатів зазначеної експертизи до матеріалів справи. Тим часом суд оголосив перерву до 8 січня 2019 року.

КП «Харківські теплові мережі» відкрили сторінку в «Facebook» для прийому скарг

У КП «Харківські теплові мережі» створили сторінку в Facebook для прийому скарг від харків’ян з приводу відсутності тепла і гарячої води в будинках. Про це 20 грудня повідомили в прес-службі підприємства.

«Ця сторінка створена спеціально для того, щоб оперативно отримувати інформацію про проблеми з теплом і гарячою водою в ваших будинках і квартирах. Також ви можете відправляти скарги і заявки в месенджери WhatsApp і Viber на номер: 095-287-91-54» – повідомили в ХТМ.

На підприємстві відзначили, що залишаючи скаргу або заявку на сторінці, необхідно вказати адресу, де виникла проблема, і залишити свої контактні дані.

В новорічну ніч довше ходитиме міський транспорт

У ніч з 31 грудня на 1 січня метрополітен буде приймати пасажирів до третьої ранку, трамваї, автобуси і тролейбуси курсуватимуть  від станцій метро до четвертої години.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін