ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 22.02.2018

Міськрада відповіла на петицію: «Организовать зону отдыха в зеленом массиве на улице Клочковской вместо строительства многоквартирных домов»

Відповідь з’явилась сьогодні під текстом петиції. У відповіді мова йде про те, що створити там зону відпочинку неможливо. Чиновники запевняють, що:

«На указанной территории в зоне рынков и торговых площадок имеются земельные участки, которые переданы для строительства и расположены за пределами зоны зеленых насаждений общего пользования.»

Посилання на петицію та відповідь

Міністерство культури вважає, що для проведення робіт на Пушкінській 19, у власника має бути письмовий дозвіл від ХОДА

Про це йдеться у відповіді, який отримала на своє звернення директор фонду «Харків з тобою» Олена Рофе-Бекетова. Зокрема там зазначається, що будь-які роботи на будинках які мають статус архітектурної пам’ятки мають погодити план реставрації, та отримати дозвіл від місцевої адміністрації. Робити перебудови або реконструкції таких будинків законом заборонено.

На місці меморіального знаку біля Палацу спорту вшанували загиблих та постраждалих у теракті 2015 року

Фото із заходу розповсюджує прес-служба ХОДА

Окрім цього прокурор області заявив, що завершити розгляд справи теракту суд може протягом двох-трьох тижнів, якщо обвинувачуванні не будуть затягувати процес. Також з його слів випливає, що прокуратура наполягатиме на призначені обвинувачуваним довічного ув’язнення у якості покарання.

Посилання на коментар прокурора області

Активісти демонтували пам’ятний знак Івану Сірку у сквері Перемоги

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук один з активістів Анатолій Сідоренко. За його словами пам’ятний знак будуть відновлювати після останнього нападу, під час якого гранітну плиту розбили. Після реставрації, його обіцяють знову встановити, але нове місце поки тримають у таємниці.

На Шатилівській вулиці прорвало теплотрасу без тепла і гарячої води залишаються понад 400 житлових будинків

За інформацією міськради прорив стався на магістралі яка йде від ТЕЦ-5 та живить теплом будинки у Київському та Шевченківському районах міста. На ліквідація аварії має зайняти від 8 до 12 годин.

При цьому міськрада заявила, що в 10-ти школах та 9-ти дитячих садках, які постраждали від прориву теплотраси заняття завтра проводитись не будуть. В садках будуть організовані спільні групи для тих дітей, чиї батьки не можуть залишити їх вдома.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.