ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 25.10.2018

Медична комісія не знайшла причин для госпіталізації Зайцевої

Про те що медики направлені обласним Управлінням охорони здоров’я не знайшли протипоказань для утримання Зайцевої у слідчому ізоляторі пише сайт ХОДА. Обвинувачувану по справі ДТП на Сумській оглянули нейрохірург, кардіолог, обласний офтальмолог, обласний дерматовенеролог, ревматолог та обласні спеціалісти з ультразвукової та лабораторної діагностики.

В результаті огляду медики також не знайшли в Олени Зайцевої жодних патологій.

Посилання на джерело

В Дергачівському районі у тендері на побудову амбулаторій приймали фірми, що мали одного вигодоодержувача

Як повідомляють розвідувачі Харківського антикорупційного центру, мова йде про тендери на будівництво двох амбулаторій:

По вулиці Іллінській, 26-А в с. Великі Проходи вартістю 8,2 млн. грн. та по вул.Лермонтова, 64, с. Руська Лозова вартістю 8,05 млн. грн.

Обидві має побудувати ТОВ «Промтехбудінвест» засновниками якого є Віталій Іваненко і Сергій Лужанський, частки участі складають по 50 відсотків. У той же час конкурентом було ПП «Контур». Директором та засновником цієї фірми є Сергій Лужанський. Окрім цього антикорупціонери звернули у вагу на те, що обидві фірми мають однакову адресу.

Вони звітують, що подали заяву до антимонопольного комітету, аби вони відреагували на дану ситуацію.

Класного керівника, яка за словами батьків Діани Андронової, брала участь у конфлікті що до не зданих на торт грошей, відсторонили від класного керування

Про це йдеться у сюжеті ТСН, рішення було прийнято після спеціально скликаних батьківських зборів, на якому також була присутня начальник управління освіти Слобідського району Харкова Тетяна Пилаєва.

В результаті зборів було вирішено оголосити догану директору, розпустити так звану «класну трійку», а класного керівника відсторонити від керування класом.

В самій же школі, колеги вчителів стверджують, що класної керівниці під час конфлікту не було, оскільки вона начебто відійшла до кабінету директора.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.