ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 29 листопада 2018


Військкомати Харківщини проведуть збори резервістів

Виклик на збори, за словами військового комісара Харківської області, Юрія Калгушкіна, буде приходити у вигляді повісток або ж дзвінка. Смс-повідомлення про масові виклики військовозобов’язаних, які поширювалися в соцмережах, зазначає Калгушкін, ніякого відношення до військових комісаріатів не мають.

На даний момент уточнюються облікові дані резервістів першої черги віком до 40 років для проведення зборів. Вони триватимуть 10 днів.

У Харківській області зростає кількість людей, які захворіли на кір

За даними епідеміологів, в період з 22 по 28 листопада до медиків звернулися п’ятеро осіб. Варто зазначити, що з початку року діагноз «кір» поставили 513 жителям нашого регіону. З них 249 (48%) – діти. Найбільша кількість хворих у Харкові та Харківському районі – 214 та 163, летальні випадки зареєстровані не були.

Понад 62% (323 пацієнта) з різних причин не були щеплені від кору.

У Харківський художній музей повернуть картину, викрадену в роки Другої світової війни

Посол з особливих доручень МЗС ФРН Міхаель Янсен під час засідання міждержавної комісії з питання повернення та реституції втрачених культурних цінностей передав полотно першому заступнику міністра культури України Світлані Фоменко. Картину «Етюд з будинком», яка належить пензлю Сергія Васильківського, відомого пейзажиста кінця XIX-початку ХХ століть, знайшли в Німеччині в кінці 2016 року.

«Уже найближчим часом Міністерство культури України планує повернути картину в Харківський художній музей для постійного зберігання і експонування, що є знаковою подією в житті музею, адже це єдина картина, яка більш ніж за 70 років повертається в музей», – зазначили у ХОДА.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін