ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 31-ГО СІЧНЯ 2019

Чиновницю затримали за підозрою в отриманні хабара

Правоохоронці затримали за підозрою в отриманні хабара керівницю служби у справах дітей Немишлянського району. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За інформацією слідства,чиновниця  вимагала від жінки  3 тисячі доларів за допомогу в усиновленні малюка і отриманні необхідних документів. Підозрювану затримали на робочому місці в момент отримання обговореної суми в гривневому еквіваленті. Кримінальне провадження відкрито за статтею 368 КК України, чиновниці може загрожувати до 10 років позбавлення волі.

У Харкові невідомі повідомили про замінування суду

Повідомлення про замінування будівлі районного суду, розташованого на проспекті Архітектора Альошина, 7 надійшло в Індустріальний відділ поліції сьогодні, 31 січня, о 13:10 від невідомого. Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіціі в Харківській області.

Для перевірки інформації на місце виїхала слідчо-оперативна група Індустріального відділу поліції і фахівці вибухотехнічного управління. Експерти оглянули 2500 кв. метрів приміщень і прилеглої території, евакуювали 107 громадян.

Харківські велосипедисти вибороли 5 золотих нагород на змаганнях в Білорусі

На відкритому чемпіонаті Мінська з велоспорту на треку спортсмени Харківщини вибороли 5 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Майже всі медалі харків’яни завоювали в змаганнях серед юніорів. Три перших місця зайняв Богдан Данильчук, він виграв спринт, гіт на 1000 метрів і групові гонки.Ще дві золоті медалі завоювала Алла Білецька. Вона була першою в гіті на 500 метрів і спринті серед юніорок. Срібним призером в груповій гонці серед юніорів став Михайло-Ярослав Дудко. Бронзову медаль в гіті на 1000 метрів в змаганнях серед чоловіків виборов Владислав Денисенко.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.