ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 4-ГО Квітня 2019

У Харкові попрощалися з Яною Червоною

Під пам’ятником Шевченку кілька сотень людей попрощалися з Яною Червоною, волонтеркою і бійцем ООС, яка загинула 2 квітня під час ворожого обстрілу біля Попасної.

Справу по ДТП на Сумській повернули до Київського райсуду Харкова

Суддя Харківського апеляційного суду Володимир Протасов відмовився оскаржувати вирок Київського районного суду, тому що підсудна Олена Зайцева не ознайомилася із 13 томами матеріалів кримінального провадження. Скаргу повернули в районний суд. Апеляція буде розглянута тільки тоді, коли Олена  Зайцева виконає вимоги закону щодо ознайомлення з матеріалами справи.

На сайті міськради з’явились нові проекти рішень щодо цін на проїзд в міському електротранспорті

Харківська міськрада опублікувала нові проекти рішення щодо зміни вартості проїзду в метро і наземному електротранспорті. Обидва документи розміщені на сайті мерії.

Проекти рішення практично нічим не відрізняються від аналогічних прийнятих раніше. Єдине істотна різниця полягає в тому, що в кінці документу стоїть ім’я мера Харкова Геннадія Кернеса (а не секретаря міськради Олександра Новака, як це було раніше). А ось встановлена ​​вартість проїзду залишилася незмінною: 5 гривень – в трамваях і тролейбусах, 8 гривень – в метро. В «Харківському антикорупційному центрі» вважають, що таким чином міськрада де-факто визнала, що прийняті раніше рішення про подорожчання квитків були юридично нікчемними.

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін