ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 6-ГО ЧЕРВНЯ 2019

Вночі під Харковом підірвали банкомат

Вночі в селищі Рогань Харківської області невідомі підірвали банкомат, встановлений біля будинку культури, і вкрали касети з грошима. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Через вибух банкомат відкинуло на кілька метрів. Постраждалих немає. У поліції повідомляють, що для підриву зловмисники використовували вибухову речовину, проте який саме – поки не встановлено.

Звільнено заступника голови ХОДА Євгена Шахненко

Євген Шахненко звільнений за власним бажанням. Посаду заступника голови Харківської обласної державної адміністрації він займав з лютого 2015 року, а до цього працював начальником управління (а згодом – директором департаменту) капітального будівництва ХОДА.

На Харківщині зареєстровано 156 хворих на кір

За останній тиждень в Харківській області зареєстровано 156 хворих, з них 59 (37,8%) дітей.

При цьому за 23 тиждень у порівнянні з 22 тижнем 2019 р захворюваність на кір знизилася на 17,9%, повідомляють в лабораторному центрі.

«Серед жителів Харкова – 117 випадків, Харківського району – 14, Куп’янського – 4, Богодухівського, Кегичівського та Нововодолазького – по 3, Зміївського, Красноградського і м. Люботин – по 2, Вовчанського, Золочівського, Ізюмського, Краснокутського, Лозівського і Сахновщинського – по одному », – йдеться в повідомленні Харківської обласної лабораторного центру.

За соціальними групами населення розподіл хворих наступний: непрацюючі – 30,0%, працівники транспорту, промислових підприємств та інші – 18,6%, учні загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів – 15,4%, студенти вищих навчальних закладів, учні технікумів – 10,1%, неорганізовані дошкільнята – 9,4%, службовці – 5,1%, медичні працівники – 4,2%, діти, які відвідують дошкільні навчальні заклади – 4,0%.

Людей без щеплення серед захворілих з початку року 70,8% – 2950 чоловік.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін