ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 6 ГРУДНЯ 2018

Суд переніс підготовче засідання по справі про «коопертивну схему»

Дзержинський районний суд Харкова переніс призначене на 6 грудня підготовче засідання по справі про виділення землі в місті за т.зв. кооперативною схемою в 2008-10гг., в якому підозрюють народного депутата, колишнього міського голову Харкова Михайла Добкіна і ще кількох чиновників, які працювали в той час в міськраді.

«Судова колегія визначила: вважати неможливим провести підготовче судове засідання за відсутності обвинуваченого і двох захисників. Оголошується перерва до 10:30 31 січня», – йдеться в ухвалі суду, озвученій головуючим суддею колегії Олексієм Шишкіним.

Суд зобов’язав адвоката обвинуваченого Володимира Конюхова з’явитися в наступне засідання зі своїм підзахисним, а обвинувачених, які прийшли без адвокатів, – прийти разом з ними.

За тиждень в Харківській області захворіли на кір 20 людей

Минулого тижня двадцять жителів Харківської області, з них тринадцять дітей, захворіли на кір. Як повідомляє Харківський лабораторний центр, рівень захворюваності на кір в цілому по області розцінюється як високий.

З початку року в регіоні зареєстровано 533 випадки кору, в тому числі у 262 дітей до 17 років. З них 323 людини були нещеплені, ще у 289 осіб відсутні дані щодо щеплень.

В супермаркеті біля ст.м «Київська» відвідувач, який відмовився платити за товар, вдарив поліцейського ножем

5 грудня близько 21:30 в супермаркеті «Рост» на вулиці Шевченка один з відвідувачів відмовлявся платити за товар, тому охоронець супермаркету викликав співробітника поліції охорони, який чергував у приміщенні магазину.

Поліцейський підійшов до чоловіка, щоб вирішити конфлікт і дочекатися приїзду наряду поліції і зайшов з ним до службового приміщення. Відвідувач раптово накинувся на поліцейського і завдав йому кілька ножових поранень. Правоохоронцю довелося застосувати вогнепальну зброю.

Постраждалих швидка доставила до лікарні невідкладної допомоги, вночі нападник помер, поліцейський знаходиться в стабільному стані, поранення не загрожує його життю.

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін