ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 8.02.2018

Облдержадміністрація визначилась із дорогами, які будуть ремонтувати у 2018 році

Як повідомляє сайт ХОДА, окрім доріг державного значення, ремонт яких вже був анонсований (Київ — Харків — Довжанський; Харків — Охтирка; Чугуїв — Мілове;) ремонт продовжиться на трасі “Дергачі — Козача Лопань”(12 мільйонів грн), “Мерефа — Лозова — Павлоград” (50 мільйонів грн). Також планується ремонт на автошляхах: “Харків — Безлюдівка — Зміїв — Балаклія”, “Зміїв — Мерефа”, “Зміїв — Таранівка”, а також у напрямку Вовчанська та між Печенігами та Великим Бурлуком.

Посилання на джерело

Харківська міська рада може віддати під забудову майданчик навпроти східної трибуни ОСК «Металіст»

Про це пише «Харківський антикорупційний центр» посилаючись на проект рішення для найближчої сесії міськради. Ділянку, де зараз знаходиться паркувальний майданчик, планують віддати ООО «УКРАВТОАРСЕНАЛ» для будівництва житлового комплексу. На думку активістів, будівництво будинку з адресою вул. Оренбурзька 9, може призвести до того, що будуть порушені безпекові норми, необхідні для проведення міжнародних матчів під егідою FIFA та UEFA на стадіоні “Металіст”.

До восьмого березня “Укрзалізниця” призначила додатковий потяг “Харків — Констянтинівка”

Про це у своєму Твіттері написав в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. У опублікованому ним списку, на березневі свята з Харкова буде курсувати додатковий рейс швидкісного потягу №787 — 788 “Харків — Констянтинівка” із відправленням 7-го та 8-го березня.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.