ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 8.11.2018

В Харківській області ліквідують військкомати

На Харківщині ліквідують військкомати, замість них з’являться територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, які будуть виступати в ролі  пункту рекрутингу, відділу соцзахисту та центру адміністративних послуг. В рамках проекту буде створений Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

«Основна мета формування центрів комплектування та соціальної підтримки – це створення прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг щодо соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей, а також удосконалення порядку комплектування військ і підвищення якості організації оборонно-мобілізаційної роботи.» —Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату

Центри працюватимуть щодня з 8:00 до 17:00 без перерви. За словами військового комісара, такі центри були випробувані в рамках пілотного проекту в Чернігівській області в 2017 році. Наступного року окрім Харківщини вони з’являться ще в трьох областях України, а вже в 2020 році – у всіх регіонах.

Водія Lexus, який на смерть збив двох пішоходів привезли в суд на інвалідному візку

Олексій Босенко, водія Lexus, який збив на смерть двох чоловіків в Солоницівці, привезли сьогодні, 8 листопада, на засідання суду, де чоловіку обирали запобіжний захід, в інвалідному візку.

У суді родичі загиблих заявили про те, що не мають претензій до Босенко і він відшкодував їм кошти на поховання.
Босенко обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці.

Суддю Господарського суду Харківської області Ірину Попович судитимуть за недостовірне декларування

Справа судді Господарського суду Харківської області Ірини Попович, викритої в недостовірному декларуванні передали в суд. Про це повідомляє прес-служба САП. Обвинувальний акт щодо судді складений за ст. 366-1 КК.
За версією слідства, суддя не внесла в декларацію за 2015 рік земельну ділянку площею 0,75 га та житловий будинок з будівлями загальною площею 623,40 кв. м, квартиру і паркувальне місце, що раніше належали фірмі її чоловіка.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін