ГОЛОВНІ НОВИНИ ЧЕТВЕРГА 9-ГО ТРАВНЯ 2019

На Меморіалі стались сутички між учасниками акції «Безсмертний полк» і активістами

9 травня на Меморіал Слави прийшли учасники акції «Безсмертний полк» в супроводі людей спортивної зовнішності.

Спочатку депутат міськради Іван Ракич попросив прибрати портрети з георгіївськими стрічками – його грубо штовхнули, а потім у самого Меморіалу люди спортивної зовнішності побилися з активістами з українськими прапорами. Поліція опитала всх учасників події.


Депутати харківської міськради за рік заробили 253 мільйони гривень

Депутати харківської міськради і члени їх сімей за 2018 рік заробили понад 253 мільйонів в національній валюті. Про це йдеться в звіті, опублікованому громадянською мережею «Опора».

У список обранців, які отримали найбільші доходи, увійшли представники трьох політичних сил. Очолив рейтинг глава фракції «Самопоміч» Тарас Ситенка, якому вдалося заробити 49,7 мільйонів гривень. Основні джерела його прибутку – заробітна плата, відсотки, дивіденди, позики і продаж нерухомого майна. Крім того, ще 63 тисячі в національній валюті в сімейний бюджет принесла дружина депутата Тетяна.

На другій сходинці розташувався Олександр Лобановський з фракції «Відродження». Йому разом з дружиною вдалося заробити 28,5 мільйона гривень. Річний дохід подружжя складається з зарплати, відсотків, дивідендів, гонорарів за цивільно-правовими угодами та коштів від продажу нерухомого майна. Трохи відстав від Лобановського представник БПП «Солідарність» Сергій Куценко. Депутат задекларував майже 22 мільйони в національній валюті.

Замикають п’ятірку лідерів перший заступник мера Ігор Терехов (15,7 мільйона за минулий рік) і Олександр Василенко (13,8 млн грн). Що ж стосується депутатів з найменшими доходами, то в їх число увійшли Олександр Худенко ( Наш край), а також Тетяна Шевченко, Андрій Кудінов, Костянтин Підгорний та Ольга Чічіна (всі – Відродження).

Петиція про знесення в Харкові намету «Все для перемоги» набрала 5 тисяч голосів

Петиція про знесення волонтерського намету «Все для перемоги» на пл. Свободи менш ніж за добу зібрала необхідну підтримку для розгляду владою.

8 травня петицію підтримав Генадій Кернес. У відповідь харківські евромайдановці попросили керівництво України і області не допустити знесення намету.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін