ГОЛОВНІ НОВИНИ Четверга14-ГО ЛЮТОГО 2019

На Харківщину приїхав Президент Петро Порошенко

14 лютого в Харківську область приїхав Петро Порошенко. В рамках візиту він відвідав відкриття філармонії у Харкові, зустрівся з керівниками промислової галузі регіону, завітав на відкриття споркомплексу у Золочеві і інклюзивно-ресурсного центру в Краснокутську.

Під час візиту Президента в філармонію активісти спробували привернути його увагу до справи про вбивство Катерини Гандзюк відповідним плакатом, однак його розірвали люди з шевронами Нацполіції.

У Харкові почали роботу інспектори з паркування

У Харкові запрацювала Інспекція паркування: на вулиці міста вийшло шість чоловік, а, згідно зі штатним розкладом, їх повинно бути 42. За словами начальника Інспекції Андрія Гаркушина, ще шестеро співробітників проходять стажування.

В обов’язки інспектора входять фіксування порушень паркування за допомогою фото та відео, залучення до адміністративної відповідальності за неправильну стоянку, а також контроль розміщення і роботи майданчиків платного паркування.

Для фіксації порушення інспектор залишить копію повідомлення під двірником лобового скла, а також з’ясує ім’я власника авто за допомогою автоматизованої інформаційної системи і направить повідомлення про штраф за місцем проживання.

У центрі Харкова курсанти Нацгвардії вітали перехожих з Днем закоханих

Курсанти Національної гвардії України на площі Конституції влаштували флешмоб з нагоди Дня Святого Валентина. Про це повідомили в Східному оперативно-територіальному об’єднанні Нацгвардії України.


«Нацгвардійці #5слобожанськабригада всім представницям чудової статі віддали серця з нагоди Дня закоханих. Сьогодні хороший настрій отримали і харків’янки, і самі гвардійці, і багато перехожих, які просто стали свідками визнання в «гвардійської любові» — повідомили в бригаді

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін