ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 02.02.2018

Справу що до ДТП на Сумській передано в суд

Про це повідомляє сайт київського районного суду міста Харкова:

«02 лютого 2018 року о 16.00 годині  в провадження Київського районного суду м. Харкова надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно Зайцевої О.О. та Дронова Г.О. за  ч.3 ст.286 КК України».

Для розгляду справи система визначення суддів обрала Попраса В.О., який брав участь у справі порушеної проти антимайданівця Гната Кромского відомого як «Топаз».

Посилання на джерело

На Греківській вулиці колектор спровокував зсув ґрунту та руйнування будинку

В ніч із першого на друге лютого біля будинку 77 по вулиці Греківській просів ґрунт, через що утворилась яма, у яку провалились декілька дерев та частина нежитлового будинку. Як виявилось руйнування відбулося через руйнування колектору на глибині близько 20 метрів. Через що частину ґрунту просто вимило. КП «Харківводоканал» на своєму сайті розмістило повідомлення у якому запевняє, що утворене провалля не буде рости. Нечистости перекачуються в обхід зруйнованої ділянки. Однак назвати точні строки ремонту та ліквідації наслідків вони зараз не можуть.

Посилання на коментар КП

Організатори проекту «Класична феєрія» подарували центру урології та нефрології ім. В. І. Шаповала апарат штучної вентиляції легень для дітей

Про це повідомляє PR agency “Bagels&Letters” у своєму прес-релізі. Такий апарат необхідний при проведені операції для дітей від 3-х до 6-ти років. Кошти на цей апарат зібрали під час концерту у ХНАТОБі ім. Н. В. Лисенко 23 грудня 2017 року у якому взяти участь МАСО «Слобожанський», разом із групою найвправніших музикантів світу. В ході концерту було зібрано 225 000 грн. Не зважаючи на те що цієї суми не вистачало на придбання обладнання, виробник, дізнавшись про цілі музикантів погодився зробити знижку та продати апарат.

Протягом року центр урології та нефрології ім. В. І. Шаповала проводить біля 700 дитячих операцій що проводили за допомогою старого і єдиного апарату для штучного дихання дітей. За допомогою нового апарату лікарня зможе біль ефективно проводити планові й термінові операції, без побоювань що єдиний апарат може відмовити в останню мить.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.