ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 05.01.2018

Харків’янин підірвався на гранаті на квартирі де проживав

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін. За його словами, чоловік, що неодноразово бував у зоні АТО, в якості волонтера, в стані алкогольного сп’яніння необережно повівся із вибуховим пристроєм. В результаті вибуху чоловік загинув. Дружина та діти, що були у сусідній кімнаті не постраждали.

Прокуратура Харківської області намагається скасувати дозвіл на реконструкцію будинку по вулиці Пушкінській 19

За повідомленням прес-служби прокуратури Харківської області, до Окружного адміністративного суду м. Києва направлено позовну заяву, мета якої скасувати дозвіл наданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією, що був виданий на реконструкцію колишнього «Доходного будинку», який є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Прокуратура зауважує, що фірма яка проводить реконструкцію, не отримала дозволу від органів охорони культурної спадщини. Таким чином проведення робіт є незаконним.

Посилання на джерело

КП «Харківводоканал» купує реагенти у фірми, яка платить зарплатню одному із заступників директора

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр із посиланням на декларацію чиновника. Так Віктор Булгаков вказав, що отримав 292,5 тис.грн. від зайняття підприємницькою діяльністю в київському приватному підприємстві «Сервіс О.К.». У той самий час «Сервіс О.К.» в 2017 році поставило на майже мільйон гривень реагентів, які використовувалися на комплексі біологічного очищування Безлюдівський, який підпорядковується комплексу «Харківводовідведення», яке зараз очолює Віктор Булгаков.

«Правий Сектор» заявив про залиття фарбою пам’ятника маршалу Жукову

Про це вони написали на своїй сторінці у Фейсбук. За їх словами, вони облили постамент фарбою в якості попередження. На їхню думку даний пам’ятник має бути знесено.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій