ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 06.04.2018

Суд частково задовольнив позов Богдана Федака до Міністерства охорони здоров’я

Про це повідомляє міністерство через свої офіційні акаунти в соціальних мережах. Виходячи з репортажу наших колег з «Mediaport» суддя визначив, що питання призначення пана Федака головою обласного Департаменту охорони здоров‘я має бути знову розглянуто головою ХОДА.

Міністерство вважає, що дане рішення є хибним, та планує подавати апеляцію.

Нагадаємо, що пан Федак виграв конкурс на посаду голови департаменту, однак його кандидатуру не погодило міністерство. Причиною для такого кроку стала його судимість.

Репортаж «Mediaport»

Реконструкція скверу на площі свободи обійдеться харків’янам у 88,5 млн. грн.

Про це із посиланням на систему «Прозорро» пише Харківський антикорупційний центр. Торги виграло ТДВ «Спецбуд-3» керівником якого є депутат міськради від партії «Відродження» Віталій Ганжа. Повна вартість робіт 88 558 767,60 грн. За ці гроші мають постелити новий газон, встановити нові лави, освітлення, перекласти бруківку, облаштувати каналізацію та перекласти теплотрасу.

При цьому активісти наголошують, що 2016 року мерія вже укладала угоду на реконструкцію скверу. Тоді вартість робіт мала скласти 25 млн. грн.

На 18 квітня призначена чергова сесія міськради

Про це повідомляє сайт міськради, так депутатів зберуть для прийняття рішення по 69-ти питаннях + різне. Серед іншого міськрада планує вирішити питання «Про узгодження умов Угоди між КП «Харківський метрополітен» та Європейським інвестиційним банком», внести зміни в кошторис програми «Безпечне місто», а також змінити склад експертної комісії, що розглядає вручення звання почесний громадянин міста та впорядкувати «найменування об’єктів топоніміки».

Посилання на розпорядження

10-го квітня в Харкові та області закінчиться опалювальний сезон

Розпорядження сьогодні були підписані мером Харкова та губернатором області. Причиною стало те, що середньодобова температура стала вище ніж 8 градусів Цельсія.

Посилання на сайт ОДА

Посилання на сайт міськради

У ХНЕУ розробили Telegram-бота, який може допомогти у підготовці до ЗНО

Про це повідомляє сайт Міністерства освіти і науки України. На сьогодні бот може тренувати учнів вирішувати математичні завдання. Розробники обіцяють створити бота і для інших предметів. За їх розрахунками бот має підготувати до тестів за 30 днів.

Посилання на джерело

Нагадуємо, що у пасхальну ніч в Харкові працюватиме метро, а також частина тролейбусів та трамваїв, які мають возити людей від метро до місць проведення церковних служб.

Офіційне повідомлення міськради

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.