ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 19-ГО КВІТНЯ 2019

Комунальні служби знищили експозицію дитячих малюнків на площі Свободи

Зранку 19-го квітня на своїй сторінці у Фейсбук організатори зі студії «Aza Nizi Maza» розмістили пост в якому заявили, що узгоджену та розклеєну на паркані саду Шевченка виставку дитячих малюнків було знищено.

Вони зауважують, що акцію узгодили із міськими чиновниками та отримали всі необхідні дозволи.

Станом на ранок суботи вони дізнались, що прибрали експозицію комунальники. Чи буде відновлено виставку, організатори на даний час ще не визначились.

НАЗК заявляє, що передало до суду справу проти харківського екс-податківця

Національне агентство с питань запобігання корупції на своєму сайті оприлюднило повідомлення, що їх детективи виявили відсутність даних у декларації Валерія Колака, який раніше обіймав посаду головного державного ревізора-інспектора Східного управління Головного управління ДФС у Харківській області. Вони заявляють, що Колак не подав вчасно інформацію про купівлю авто за 765 350 грн.

Тепер суд має розглянути дану справу та визначити, чи призначати покарання податківцю за ч. 2 статті 172-6 (Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані) КУпАП.

Посилання на джерело

Біля інституту імені Бокаріуса відкрили пам’ятник засновнику

Про відкриття монументу повідомляє сайт міськради. Пам’ятник розташували біля входу до експертного інституту. Створив його скульптор Катиб Мамедов. Створення та встановлення монументу проводилось за кошти платників податків. Скільки саме коштували роботи не розголошується.

Микола Сергійович Бокаріус (1869 – 1931) – український вчений, один із засновників вітчизняної судової медицини. У 1895 році закінчив медичний факультет Харківського університету. З 1910 року — завідувач кафедри судової медицини Харківського університету. Засновник та директор інституту судово-медичних експертиз. Після смерті діяча, інституту надали його ім’я.

Посилання на джерело

Автор фото — Олександр Зарайський

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.