ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 25.05.2018

На Римарській біля філармонії домальовують мурал із портретом Андрія Кузьменко «Кузьми Скрябіна»

Про це пише сайт міськради, за їх словами мурал створено в рамках II Фестивалю графіті «Kharkiv Mural Fest». Графіті створюють за фотографією музиканта, яку зробили в Харкові. Домалювати портрет хочуть до вівторка. О 10 ранку міськрада анонсує офіційне відкриття муралу.

Посилання на джерело

Активісти заявляють, що КП «Шляхрембуд» придбало асфальтоукладач із переплатою

Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на електронну систему публічних закупівель «ProZorro». Так комунальне підприємство «Шляхрембуд» 23 травня уклав договір з ТОВ «Транс-сервіс-КТТ» на поставку асфальтоукладача Vogele Super 1600-3 із цінником 13,35 млн.грн.

Активісти зазначають, що комунальники заплатили задорого, наводячи у приклад Маріуполь, де рік тому компанія«Віртген Україна» уклало договір з«Маріупольавтодор» на поставку ідентичного асфальтоукладача Vogele Super 1600-3 за 10,5 млн.грн. Різниця у вартості асфальтоукладача склала 2,85 млн.грн.

Два підприємці сплатять 2,5 мільйони гривень штрафу за нелегальних робітників

Про це заявляє ГУ Держпраці у Харківській області. За їх словами вони зафіксували, що у двох підприємців, які мали заклади громадського харчування (кафе), було 22 нелегально працевлаштовані працівники.

За кожного не працевлаштованого вони матимуть заплатити по 111 690.00 гривень, тобто за двадцяти двох сума складе 2 457 180.00 гривень.

Посилання на джерело

Суд повернув у власність держави 80,3 га ДП «Жовтневе лісове господарство»

Як повідомляють Харківській антикорупційний центр, таке рішення прийняв Господарський суд Харківської області, який зобов’язав ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» передати держпідприємству «Жовтневе лісове господарство» всі об’єкти, побудовані приватниками у селищі Безлюдівка.

За словами активістів це не перше подібне рішення суду, однак попередні «Федерація боксу та кікбоксингу» намагалась оскаржувати. При цьому на початку травня представники державного підприємства «Жовтневе лісове господарство» знову звернулись до суду із заявою про заміну способу виконання попереднього рішення, в якій попросили суд зобов’язати приватників передати держпідприємству об’єкти, розташовані на самовільно зайнятих землях, а не зносити їх.

При цьому представники ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» повністю підтримали заяву позивача та попросили суд розглянути останню справу без них. В середині травня суд дійшов висновку, що задоволення зазначених прохань сприятиме захисту інтересів держави, та задовольнив заяву у повному обсязі.

Також активісти наводять список власників ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу». За їх даними це Дмитро Сторожев, Артур Степаньян та Тетяна Картуманова. Керівником вказаний Олег Завгородній.

Сторожев очолював Чугуївську райспоживспілку, Степаньян – підприємець, який володіє ТОВ «Міраж», а Тетяна Каратуманова – дружина депутата облради від «Опозиційного Блоку» Олега Каратуманова.

В понеділок на ОСК «Металіст» відбудеться відкрите тренування Збірної України з футболу

Про це повідомляє сайт Федерації Футболу України. Збірна України вийде на газон ОСК «Металіст» о 18.00. Вхід для вболівальників, що бажатимуть побачити та підтримати збірну буде вільним.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.