ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 30 листопада 2018

За 30 листопада прикордонники в Харківській області відмовили у в’їзді 40 россіянам

У зв’язку з воєнним станом Україна заборонила в’їзд чоловікам віком від 16 до 60 років з Росії. За минулу добу Державна прикордонна служба тільки у Харківській області відмовила у в’їзді 40 росіянам, які не змогли підтвердити мету свого візиту до України. Тих, хто їхав з гуманітарною місією, наприклад на поховання, або на лікування і мав відповідні документи, пропускали.

Реконструкція Історичного музею коштуватиме 118 млн грн

Історичний музей Харкова відвідала комісія, члени якої оцінювали необхідний ремонт в будівлі. Загальна сума, яку необхідно витратити на реконструкцію, становить 118 млн 987 тис грн.

В першу чергу облрада  планує виділити мільйон гривень на частковий ремонт покрівлі, системи сніготанення і водостоку. Парниковий ефект від скляного купола, який був побудований без необхідної системи кондиціонування, руйнує будівлю Історичного музею в Харкові.
Харків’янка завоювала золото на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Харків’янка Софія Рудь в складі збірної України виборола золото на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорок в категорії до 63 кілограмів. Під час змагань дівчина підняла 412,5 кілограмів – 145 у присіданні, 90 в жимі лежачи і 177,5 в становій тязі. Цей результат дозволив Рудь стати кращою в своїй ваговій категорії.

Крім того, троє жителів Харківщини отримали бронзу: Микита Сухорутченко серед юнаків до 74 кілограмів, а Юлія Шевченко і Юлія Мариненко – серед дівчат до 72 та 84 кг.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін