ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 31.08.2018

Міська влада знову повідомила про перенесення повноцінного запуску системи «E-ticket»

За словами очільника Департаменту інфраструктури Сергія Дульфана цього разу причина у перенесенні строків запуску повноцінної роботи системи відбулись начеб то через квотування поїздок для пільговиків та через плани Національного банку поступово вивести з ужитку купюри дрібного номіналу.

Чергова нова дата яку називають чиновники це 1-ше листопада 2018 року. При цьому з 20-го вересня мають почати видавати картки пільговикам, 1-го жовтня школярам, а 1-го листопада студентам міста.

Нагадаємо, що спочатку планувалась, що система єдиного електронного квитка запрацює с 1-го грудня 2017 року в наземному транспорті, а з 1-го січня 2018 року у метро. Однак протягом року озвучуючи різні причини представники мерії заявляли про перенесення повноцінної роботи системи.

Посилання на джерело

Харківське комунальне підприємство планує витратити більше ніж 900 тисяч гривень на штучну хвою для новорічної ялинки міста

Про це пише «Харківський Антикорупційний центр» з посиланням на систему «ProZorro». Згідно із даними на порталі, мова йде про постачання штучної хвої для новорічної ялинки вартістю 903 тис.грн. купівлю оформлено на Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр». За даними активістів, до цього це саме КП придбало за 1,98 млн.грн. придбало в серпні конструкцію новорічної ялинки.

Таким чином нова штучна ялинка для Харкова буде 40,5 м заввишки, коштуватиме харків’янам 2,89 млн.грн. та має прослужити 5 років.

Прокуратура домоглась сплати від одного з кінотеатрів міста виплати боргів по оренді

Мова йде про несплачену оренду за користування міською землею, повідомляють у прес-службі прокуратури Харківської області. За їх словами кінотеатр у Шевченківському районі міста з вересня 2017 року припинив сплачувати оренду до міського бюджету та заборгував «майже» 180 тис. грн.

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов прокуратури (Саме в Дніпрі, за словами прокурорів зареєстрована юридична особа-власник) у повному обсязі.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.