ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 31-ГО ТРАВНЯ 2019

Автошкола в якій навчалась Олена Зайцева припинила свою роботу

Про закриття установи заявив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій. Про це повідомляють наші колеги з «UA: Харків». За словами пана Криклія минулого місяця установу позбавили акредитації. Це сталось через те, що до автошколи буди питання що до її оснащення та площі приміщень. Протягом двох тижнів відведених законом у закладі, який мав навчати майбутніх водіїв нічого не змінилось. Через що у нього відібрали ліцензію. 

Про долю викладачів та керівництва даної автошколи не повідомляється.

Посилання на джерело

Національна поліція просить повідомляти, якщо хтось з їх працівників бере участь у незаконному затриманні людей для військкоматів

Повідомлення такого змісту розміщено на офіційній сторінці обласного управління Національної поліції у Фейсбук. Усіх хто постраждав від примусового приведення до військкоматів чи побачить, що у протизаконних діях їм допомагають поліцейські просять телефонувати до поліції (102), або писати заяву у найближчому відділку поліції.

Повідомлення Міської ради про обмеження у русі

Вулиця Шатилівська від  вулиці Кримської до Бакуліна буде закрита до 7-го червня. Ремонтники з теплових мереж заявляють, що не встигають відремонтувати тепломагістраль.

Посилання на джерело

Через ремонт газопроводу для руху закривають вулицю Ново-Віринську від Варварівської до Академіка Білецького та вулицю Пестеля від Мар’ївської до Віринської. Ділянки вулиць будуть закриті для проїзду до 31-го серпня цього року, заявляють чиновники міськради.

Посилання на джерело

Через ремонт дороги 1-го червня буде закрита частина Університетської вулиці. Чиновники обіцяють відновити асфальт на ділянці від Павлівської площі до Успенського собору. У міськраді запевняють, що обмежувати рух будуть тільки з 8:00 до 17:00.

Посилання на джерело

Крім цього завтра, через хресну ходу, буде закрито рух у межах Благовіщенської площі, Соборного узвозу, Університетської вулиці (від Успенського собору до Бурсацького узвозу), Бурсацького узвозу, і Клочківської (Від Сергіївського майдану до Бурсацького узвозу). У вказаний квадрат не можна буде заїхати з 11:00 до 12:30. Автобуси будуть об’їжджати цю ділянку, а 11-й тролейбус розвертатиметься на вулиці Конєва.

Посилання на джерело

У понеділок частину дня 12-ті трамваї ходитимуть скороченим маршрутом до кола на Парку Горького. Міські чиновники наклали обмеження на рух трамваїв через «кронування» дерев на Білгородському шосе. Дозвіл на роботу діятиме з 9:30 до 13:30.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.