ГОЛОВНІ НОВИНИ П’ЯТНИЦІ 9-го листопада 2018

Олегу Ширяєву продовжили запобіжний захід

Суд вирішив залишити підозрюваного під вартою до 12 грудня 2018, додавши умову застави у розмірі в 1 мільйон 4 тисячі 340 грн.

Слідчі вважають, що саме Ширяєв був керівником групи людей, які блокували елеватор у Занках під Змієвом.

Невідомий заявив про хибне мінування Харківської міської ради

Сьогодні близько 10-ї години ранку, у поліцію зателефонував невідомий, який заявив що будівлю міськради зі сторони вул. Квітки-Основ’яненко заміновано.

Правоохоронці евакуювали 260 людей, та обстежили всю будівлю. За їх словами вибухівки чи чогось небезпечного вони не знайшли.

Зараз копи сконцентрувались на встановлені особи, що заявила про бомбу.

Посилання на джерело

У НАЗК та Міністерства охорони здоров’я виник конфлікт через ректора медичної академії післядипломної освіти

Вчора на сайті НАЗК з’явилось повідомлення про припис до в.о. Міністра охорони здоров’я, аби представники міністерства провели службове розслідування та розглянути питання про притягнення до відповідальності ректора, який попри заяви від керівників кафедр про потенційний конфлікт інтересів не вжив заходів.

У свою чергу Міністерство відповіло, що не може притягнути винних до відповідальності, бо порушення, що мали місце датуються 2017 роком (13 лютого та 16 листопада) і початком 2018-го (2 січня). У той час як притягнути когось до відповідальності міністерство має право не пізніше ніж через 6 місяців після виявлення.

Посилання на заяву НАЗК

Посилання на заяву МОЗ

«Наші гроші» сумніваються у чесності аукціону для КП «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького»

За словами розслідувачів, аукціон у «Прозорро», під час якого парк закуповував три декоративні паркові скульптури виграв ФОП Перцюг Олександр, при цьому альтернативою Олександру було ФОП Ткаченко Галина Вікторівна.

Журналісти проекту відзначають, що пан Олександр та пані Галина не тільки є друзями у Фейсбук, але й продавали автомобіль Honda Civic 4D LS 2007. Бо на одному майданчику був вказаний контактний номер, що належить пану Перцюгу, а на іншій був номер пані Ткаченко.

Посилання на джерело

Міськрада заявляє, що у 99% будинків увімкнули опалення

На сайті міської ради розміщено інформацію, в якій стверджується що тепло подали в усі будинки за виключенням 86 будинків: у Шевченківському районі – 33, у Київському – 30, у Слобідському – 23.

При цьому чиновники визнають, що в цьому переліку не враховані будинки де тепло вимкнено через аварії. А питання повернення у будинки гарячої води будуть вирішувати, після підключення всіх будинків до опалення.

Посилання на джерело

Через «завершальні роботи з капітального ремонту трамвайних колій по вул. Шевченка.» на вихідних зміниться маршрут 27-го та 28-го трамваїв

В суботу та неділю з 9:00 до 17:00 трамваї цих маршрутів будуть їхати від Новожаново, повз станцію метро «Захисників України», по вул. Академіка Павлова до станції метро «Героїв праці» де повертатимуть у бік вулиці Шевченка та їхатимуть до кола на Гідропарку.

Виконавши розворот, на Новожанове вагони їхатимуть через станцію метро «Героїв праці» і звідти до перехрестя Московського проспекту та вул. Академіка Павлова, де звертатимуть ліворуч, та через станцію метро «завод імені Малишева» й ОСК «Металіст» і повернувшись на вулицю Молочну їхатимуть звичним маршрутом.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.