ГОЛОВНІ НОВИНИ ПЕРЕДНОВОРІЧНОЇ П’ЯТНИЦІ 29.12.2017

ДП «УКРНТЦ «ЕНЕРГОСТАЛЬ» співпрацює з російським підприємством, що в тому числі працює з оборонними підприємствами РФ

На сайті Державного підприємства, розміщено інформацію, що на замовлення компанії ПАТ «Северсталь» проведені роботи із налагодження режимів роботи газовідвідних трактів конвертерів, що необхідні при виплавленні сталі.

Слід зауважити, що ПАТ «Северсталь» у тому числі виплавляє броньовану сталь, що може бути використана при будівництві російської техніки. Інформація про це розміщена на сайті компанії.

Посилання на джерело

В Куп’янську відкриють соціокультурний комплекс для ВПО та ветеранів АТО

Про це повідомляє сайт Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, в рамках пілотного проекту планують створити спеціальний центр в якому будуть розміщені:

  • коворкінг зона (можливість перекваліфікації або отримання нової професії, додаткового доходу);
  • івент зона (семінари, лекції, заняття, творчі зустрічі, гуртки, проводитимуться майстер класи з різнонаправлених видів творчості, арт-терапія);
  • зона психологічного розвантаження (психологічні семінари, тренінги, індивідуальна робота з Внутрішньо переміщеними особами та ветеранами АТО);
  • проведення арт терапії для постраждалого від конфлікту на сході України населення;
  • зустрічі клубу за інтересами “59+”, буде у вільному доступі кімната для самозайнятості ВПО;
  • школа для початківців (заняття з розвитку та соціалізації дітей з сімей ВПО до 6 років);
  • сучасний конференц – центр (у великій залі з залученням ВПО будуть проводитися масштабні заходи до календарних свят, конференції, презентації, громадські слухання)

Не зважаючи на свою орієнтацію, послугами хабу зможуть користуватись усі члени громади. У повідомленні зазначається, що розміщено центр буде на базі місцевого будинку культури.

Посилання на джерело

Депутат Харківської міської ради Максим Мусєєв вважає, переданих до ОРДЛО під час обміну людей інакодумцями

Про це він написав на свої сторінці у фейсбук. На його думку, Україна передала терористичним організаціям своїх громадян через інакодумство.

Нагадаємо, що пан Мусєєв обіймає посаду  голови адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Також він є депутатом міської ради Харкова і є головою постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

P.S. Це останній дайджест, що був випущений нами у 2017 році. Наступний ми плануємо випустити коли будуть новини 3-го січня 2018 року. На цьому команда Громадське Харків бажає вам приємних новорічних свят! Пам’ятайте, що зловживання алкогольними напоями призводить до похмілля. А також не забувайте, що з 1-го січня в Україні починають діяти нові правила дорожнього руху.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій