ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 01.10.2018

Суддя харківського суду скаржиться на погрози

Мова йде про суддю Апеляційного суду Харківської області Володимира Плетньова, який подав заяву про тиск до Вищої ради правосуддя. За словами чиновника, на його телефон у додатку Телеграм прийшли погрози та образи на його адресу, його сім’ї та колег.

Акаунт, який пан Володимир вказав у заяві має нікнейм «Тризуб», на підставі цього суддя, каже, що таке прізвище має один із Народних депутатів України, який є представником міста. Хоча сам у тому ж звернені вказує, що даний депутат не має мотиву для агресії у його сторону.

Посилання на скан подання

Радника мера Харкова Юрія Саніна суд відмовився відсторонити від посади на час слідства

Про це пишуть наші колеги із «Depo.Харків» посилаючись на коментар від прес-служби прокуратури області. У цьому ж коментарі прокурори запевнили, що подадуть апеляцію на дане рішення.

Мова йде про Юрія Саніна, він як начальник управління Держкомзему в Харкові у 2013-му році виділив під забудову 0,22 ГА землі у лісі, який належав дослідному інституту. За його підписам, отримавши земельні ділянки громадяни мали право забудовувати ці ділянки на свій розсуд. Прокуратура вважає що чиновник порушив ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Посилання на джерело

В Харківській області підприємство оштрафували за 66 неоформлених працівників

Про це повідомляє головне управління Держпраці області на своєму сайті. Вони кажуть що провели перевірку підприємства, яке надавало робочу силу для здійснення виробничої діяльності на інших підприємствах області. Однак само не оформило належним чином 66 чоловік, в результаті перевірки на підприємство наклали штраф:  майже 7,4 млн.  гривень.

Посилання на джерело

Фірму, дані про діяльність якої збирав у Есхарі активіст Микола Бичко переоформили на громадянина з окупованих територій

Про зміну власника повідомляє Харківський антикорупційний центр посилаючись на єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб.

«ТОВ «АВА Сервіс 2017», де серед засновників був брат колишнього селищного голови Есхару, переписали на мешканця міста Ровеньки Дмитра Тищенка».

До цього за даними антикорупціонерів до товариства мав відношення колишній сільський голова Есхару Анатолій Легкошерст, брат якого, Сергій Легкошерст був одним із засновників фірми.

Причини та можливі наслідки такої зміни у ХАЦ не коментують.

Харків’янин виборов перемогу на Чемпіонаті світу в бліці з шашок

Про перемогу пише сайт міськради. Юрій Анікєєв переміг на турнірі у турецькому Ізмірі випередивши Олександра Шварцмана з Росії, який зайняв друге місце, на три бали.

Посилання на джерело

Харківські школярі можуть запросити до себе в гості полярників зі станції Академік Вернадський

Про це повідомляє сайт ХОДА. Чиновники заявляють, що організатори чекають від школярів мотиваційного листа: «чому їх цікавить Антарктида».

«Жодних обмежень щодо формату чи обсягу листа немає.

До 30 жовтня його необхідно надіслати на електронну скриньку a_savitsky@ukr.net, обов’язково зазначивши контакти для зворотного зв’язку».

Міністерство освіти обіцяє назвати переможців до кінця листопада цього року.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.