ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 1 квітня 2019

Справа Зайцевої та Дронова надійшла в апеляційний суд

У харківський апеляційний суд надійшла кримінальна справа за обвинуваченням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова за фактом смертельного ДТП Сумської. Про це повідомили в прес-службі апеляційного суду.

Уже відомо хто буде розглядати апеляцію — головою суддівської комісії став Володимир Протасов, судді Олена Грошева та Вікторія Яковлєва.

Київський районний суд Харкова 26 лютого суд визнав Геннадія Дронова та Олену Зайцеву винними в скоєнні резонансного смертельного ДТП і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на строк по 10 років кожному.

Також суд додатково присудив винуватцям ДТП за 3 роки позбавлення права керування транспортними засобами і зобов’язав відшкодувати матеріальну та моральну шкоду родичам кожного з потерпілих.

Суд виніс вирок співробітниці «Укрпошти», яка привласнила 150 тисяч гривень

У Харкові суд виніс вирок керівнику відділення «Укрпошти», яка привласнила 150 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

За інформацією обвинувачів, у держпідприємства жінка крала з березня по серпень 2018 року. Недостачу коштів у відділенні виявили під час проведення чергової інвентаризації. Обвинувачена визнала свою провину, а також компенсувала завдані матеріальні збитки. В результаті Московський районний суд засудив співробітницю «Укрпошти» до одного року позбавлення волі умовно із забороною обіймати керівні посади протягом такого ж часу. Крім того, засуджена повинна буде заплатити 4250 гривень штрафу.

На шести станціях харківського метро встановили валідатори для E-ticket

На шести станціях харківського метрополітену встановили валідатори, що зчитують єдині електронні квитки. Про це повідомив прес-секретар КП Олексій Бітнер.

Всього з початку березня в підземці встановили 11 приладів, переважно на Олексіївській лінії. Зараз валідатори працюють на станціях «Держпром», «Архітектора Бекетова», «Олексіївська», «Перемога», «Історичний музей» і «Проспект Гагаріна». У метрополітені відзначили, що пасажири можуть користуватися як єдиним проїзним, так і вже звичними картками або паперовими квитками.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін