ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 12.02.2018

Колишній генеральний директор ФК «Металіст» може бути зацікавленим у будівництві біля ОСК «Металіст».

На наступну сесію міськради Харкова винесений проект рішення, в якому планується дозволити ТОВ «Укравтоарсенал» підготувати документи необхідні для землевідводу ділянки біля стадіону «Металіст», на місці паркувального майданчика навпроти східної трибуни. На думку члена правління «Харківського антикорупційного центру» Ігоря Черняка, якщо мерія погодить будівництво, це може призвести до втрати стадіоном можливості приймати міжнародні матчі під егідою FIFA i UEFA.

Одним із засновників  ТОВ «Укравтоарсенал» є  Олександр Нотченко , який обіймав посаду генерального директора ФК «Металіст» у період 2014-2015 років. Саме у цей час у футбольного клубу почались фінансові проблеми, які призвели до припинення його існування.

Посилання на матеріал «Наші гроші»

Жителі Малої Данилівки провели акцію на окружній дорозі Харкова

10 лютого 2018 жителі Малої Данилівки провели акцію, на якій вимагали від міськради Харкова, та від обласної держадміністрації розмітити та облаштувати перехід біля транспортної розв’язки на Лозовеньківському проспекті біля  селища Мала Данилівка.

Організатори та учасники акції стояли біля місця, де жителі селища зазвичай переходять окружну» із плакатом «Вимагаймо безпечний перехід!».  За словами мітингуючих, відсутність облаштованого перехіду вже призвела до смертельної ДТП.

Петиція щодо присвоєння школі №11 імені Данила Дідика набрала вже більше  3600 підписів

Петиція на сайті Харківської міської ради з вимогою присвоїти школі №11 ім’я Данила Дідика вже набрала більше ніж 3600 підписів. На збір підписів у авторів є ще 84 дні, якщо петиція набере 5000 голосів, або більше, її має розглянути міська влада та надати обґрунтовану відповідь.

Данило Дідик, учень 10 класу харківської школи №11  загинув 22 лютого 2015 під час патріотичної ходи біля  Палацу спорту  від вибуху протипіхотної міни, яку заклали терористи. Його однокласники, та учні школи, в якій вчився Данило, займаються організацією багатьох соціальних проектів, які носять його ім’я, або ж присвячені його пам’яті.

Посилання на петицію

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.