ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 12.03.2018

Відбулось чергове засідання суду по справі ДТП на Сумській

Під час засідання свою версію подій озвучила Олена Зайцева, яка є підозрюваною у даній справі. Інший підозрюваний Геннадій Дронов відмовився давати показання суду, до моменту доки суд не допитає усіх потерпілих.

Детальний перебіг подій та заяви сторін у тексті нашої трансляції

СБУ затримала в Харкові депутата горлівської міськради, котрого підозрюють у фінансуванні так званої ДНР

Про це повідомляє прес-служба СБУ. На їхню думку чоловік володіє однією з найбільших мереж продовольчих магазинів на непідконтрольній Україні території Донецької області. За їх словами продукція для мережі йшла з території Російської Федерації, при цьому частина товарів одразу передавалась на потреби незаконних збройних формувань. Окрім цього податки із даної мережі перераховувались на користь так званої народної республіки.

Чоловіка затримали в його квартирі у Харкові. правоохоронці заявляють, під час обшуку вони знайшли та вилучили:

«…Під час обшуків у харківській квартирі підприємця та місцями проживання його родичів правоохоронці вилучили документацію та електронні носії інформації із доказами фінансування терористів. У ділка також виявлено п’ятдесят тисяч доларів США, сто п’ятдесят тисяч гривень та банківські картки, на яких зберігаються кошти отримані від незаконної діяльності».

Справа ведеться по ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (Створення терористичної групи чи терористичної організації). Суд арештував підозрюваного без права внести заставу.

Посилання на джерело

Прокуратура заявляє, що передала до суду справу незаконного виділення землі «за кооперативною схемою»

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України. На думку слідства колишній заступник міського голови – директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста Харкова, заступник начальника управління містобудування та архітектури – заступник головного архітектора міста Харкова Сергій Чечельницький дозволив незаконно приватизувати трьом засновникам кооперативів 25,1178 га земель територіальної громади, чим наніс шкоди харків’янам на суму маже 131 млн грн. Наразі прокуратура заявляє про арешт цих земельних ділянок.

Прокурори інкримінують колишньому головному архітектору міста ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст.28, ч. 2 ст. 364 КК України. Трьом засновникам обслуговуючих кооперативів ч. 4 ст. 190 КК України.

Який саме суд буде розглядати дану справу, та дату першого засідання, названо не було.

Посилання на джерело

Жовтневий суд засудив трьох чоловік за тероризм

Як зазначає прес-служба прокуратури області, йдеться про серію терактів, вчинених у період з вересня 2014 року до березня 2015 року. Серед них – обстріл Орджонікідзевського та Фрунзенського районних комісаріатів м. Харкова, терористичні акти на залізничних станціях “Залютине”, “Шебелинка” та “Новожаново”, обстріл офісу приватної юридичної установи та ТОВ “Харківрегіонгаз”.

Один з засуджених визнав свою провину та співпрацював зі слідством, врахувавши це суд призначив йому 6 років із конфіскацією, за незаконне поводження зі зброєю та вчинення терактів.

Двоє інших свою провину не визнали, та заявили про тортури з боку слідства. Суд вирішив їх заяви бездоказовими, та призначив їм покарання у вигляді 11 років в’язниці з конфіскацією окрім вже вказаних обвинувачень суд інкримінував їм приховування злочину.

Тепер у засуджених є час на апеляцію. Якщо вони не скористаються цим правом, рішення вступить у закону силу.

Посилання на джерело

НАЗК перевірить декларацію ректора Національного фармацевтичного університету

Мова йде про Аллу Котвіцьку, пише ХАЦ, яка у декларації 2016 року не вказала цінні папери двох фірм: ТОВ «Енерджі Актив» і ТОВ «Інвестор-нафтогаз». Однак у 2017 році вона вказала, що продала цінні папери цих фірм та отримала з цього 978,8 тис. грн доходу.

Обидві фірми заснував Народний депутат та колишній чоловік ректорки Ігор Котвіцький.

Слід зауважити, що 10% ТОВ «Інвестор-Нафтогаз» доньці нардепа – Віолетті Котвіцькій.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.