ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 13-го листопада 2018

Відбулось чергове засідання у справі ДТП на сумській

Під час сьогоднішнього засідання у Київському суді Харкова, адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова, Сергій Перепелиця після ознайомлення з висновками додаткової експертизи заявив, що вона містить розбіжності та суперечності.

Напередодні на своїй сторінці у Фейсбук він відзначив, що начеб то у тексті експертизи немає відповіді на питання, які задавались ним у клопотанні. А самі експерти на різних зображеннях по різному відображають стоп-лінію.

Суд вирішив викликати на засідання експертів, для розгляду питання відводу результатів їх роботи. Окрім цього суд прийняв до матеріалів справи копії чеків, які підтверджують, що потерпілі, чиї інтереси представляє адвокат Лариса Матвєєва повернули кошти, що їм переказувала мати обвинуваченої Олени Зайцева Тетяна Іванова. Окрім цього суд задовільнив адвокатський запит до Міністерства охорони здоров’я України, щодо проведення судової наркологічної експертизи Зайцевої та відповідь на нього.

При цьому суд відмовив Матвєєвій у виклику для свідчень медсестри наркологічного диспансеру, яка брала участь в огляді Зайцевої одразу після аварії, та експертів, які проводили психіатричну експертизу.

Наступне засідання призначено на 20 листопада 2018 року.

За Олега Ширяєва було внесено заставу

Про внесення застави повідомив адвокат підозрюваного в організації блокування роботи елеватору у Занках, Олексій Кучер. При цьому у коментарі нашим колегам інший захисник Ширяєва, Юрій Кубай відзначив, що заставу сплатила «Третя особа». Сума засади склала 1 млн 4 тисячі 329 грн.

Прокуратура передала до суду справу патрульних, які шантажем відібрали авто у чоловіка

Як повідомляє сайт прокуратури поліцейських підозрюють у тому, що один з них дізнавшись, що в одного з сусідів авто-«двійник». Марка машини, колір та номерні знаки співпадають з іншим автомобілем, власник якого мешкає у Києві. Використовуючи цю інформацію, патрульний з двома колегами вистежив власника машини. Вони зупинили його «Hyundai» у малолюдному місці. Та почали погрожувати, заявляючи що начеб то авто є краденим. Для вирішення ситуації вони начеб то запропонували за 1 тис. дол. США розв’язати це питання.

Після того як чоловік, знайшов обумовлену суму, після перемовин копи повідомили, де начебто знаходиться «Hyundaі».

Коли водій приїхав до вказаного гаражного кооперативу по авто, він знайшов її повністю розібраною.

За словами прокурорів поліцейські відсторонені від посади. Вони визнали провину. Один з них переховується від слідства. Їм інкримінується: 24-річному т.в.о. командира патрульної роти інкримінується перевищення службових повноважень, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України), його 29-річній колезі – пособництво у вчиненні зазначеного злочину (ч. 5 ст.27 ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365 КК України).

Посилання на джерело

У Змієві волонтери досліджують підземні ходи, які відкрились через частковий обвал дороги

Про проведення робіт повідомляє Змієвський краєзнавчий музей на своїй сторінці у Фейсбук. За словами краєзнавців вони знаходять по всій території міста. А у тунелі, що відкрився після провалу знайшли керамічний посуд датований другою половиною ХІХ — початку ХХ століття.

КП «Харківські теплові мережі» провело громадські слухання, що до підвищення тарифів

Протокол засідання розміщено на сайті комунального підприємства. Основною причиною підняття тарифів за словами чиновників начеб то стало підвищення ціни на газ. В результаті слухань до Національної комісії з регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг відправлено пропозицію підняти тарифи на тепло та гарячу воду. У випадку з опаленням незалежно від наявності теплового лічильника тариф зросте на 17,9% (1541, 37 га гігакалорію, або 39 гривень за квадратний метр). Тепла вода здорожчає на 16,4-16,5% (94,03 грн. для тих у кого рушникові сушилки під’єднані до труб гарячого водопостачання і 87,13 грн. для тих у кому подається тільки послуга гарячої води).

Посилання на протокол громадських слухань

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.