ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 18-ГО ЛЮТОГО 2019

Завтра Харківський окружний адміністративний суд має розпочати розгляд позовів, стосовно підвищення вартості проїзду у міському електричному транспорті

На сторінці Харківського антикорупційного центру. який є юридичною стороною у позові, зазначається, що у вівторок 19-го лютого суд о 14:00 та о 16:00 буде розглядати питання забезпечення позову. Мається на увазі те, що суд має вирішити, чи призупиняти дію рішення виконкому міськради по нових тарифах, на той час поки справа буде слухатись у суді.

Засідання о 14:00 по Тролейбусах та трамваях буде вести суддя — Шляхова О.М. Зал №23.

Засідання о 16:00 відносно тарифів у метро буде вести суддя — Зінченко А.В. Зал №11.

Позивачі наполягають на неправомірності рішень Виконкому та порушенні процедур, які передбачені законом у таких випадках.

Водночас, на офіційному сайті Харківської міської ради, з’явилось повідомлення, що тарифи на їх думку встановлені законно. Вони наполягають, що проекти рішень були опубліковані на сайті міськради заздалегідь та начеб то кожен охочий мав змогу запропонувати зміни.

Посилання на джерело

Харківський антикорупційний центр звинувачує ДП «Завод «Електроважмаш» у закупівлях сталі у держави агресора

На сторінці ХАЦ у фейсбук міститься повідомлення, автори якого заявляють, що державне підприємство через британського посередника планує закупити 550 тонн сталі марки «Suralac» вартістю 71,5 млн. російських рублів. І ще 500 т анізотропної сталі вартістю 70,75 млн. грн.

Розслідувачі зауважують, що при цьому постачання як в Україну так і в Російську федерацію «Завод «Електроважмаш» здійснює напряму. Це означає, що компанія «Industrial Fields Limited» (Велика Британія) виконує функцію фінансової прокладки.

У 2015-му році керівництво ДП «Завод «Електроважмаш» вже звинувачували у зв’язках із державою-агресором, тоді це стало однією із причин звільненням колишнього директора заводу, Володимира Глушакова.

Обласне СБУ заявляє, про затримання групи, яка займалась збутом наркотиків

Згідно із повідомленням офіційного сайту СБУ три чоловіка, серед яких один був поліцейський, а інший представником місцевої адміністрації зберігали та продавали наркотики-канабіноїди. За версією слідства збут підозрювані проводили в Ізюмському та Борівському районах області.

У спецслужбі заявляють, що затримали чоловіків під час збуту чергової партії.

У повідомленні зазначається, що організатору інкримінують ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Посилання на джерело

ТОВ «Харківгаз збут» заявляє про зниження на 20% ціни на газ для комерційних споживачів

Згідно із повідомленням на офіційному сайті товариства, вони знижуть на 20% ціну для установ до яких відносяться школи, дитячі садки, промислові об’єкти та заклади дозвілля.

Для них у цьому місяці ціна на на газ має зменшитись із 12,5 грн за 1 кубічний метр газу до 10 гривень.

Посилання на джерело

У Харкові покажуть виставу «Ресторан Україна» присвячену українській корупції

У неділю, 24-го лютого, кожен бажаючий матиме змогу подивитись виставу про одну із най дискусійних проблем сучасної України. Автори через художні приклади та засоби хочуть занурити глядача у корупцію, та спонукати кожного заново сформувати своє відношення до неї.

Вхід обіцяють зробити вільним (за попередньою реєстрацією), але попереджають про наявність ненормативної лексики у виставі.

Посилання на подію у Фейсбук

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.