ГОЛОВНІ НОВИНИ ПОНЕДІЛКА 22-ГО КВІТНЯ 2019

На сайті ЦВК оприлюднено підсумкові результати «другого туру» виборів Президента України у Харкові та області

На сайті Центральної виборчої комісії зібрані дані з усіх 14 окружних комісій Харківської області. Більшість голосів виборців, які прийшли на дільниці підтримали Володимира Зеленського, в нього 86.88% голосів. Петро Порошенко отримав підтримку на рівні 11.17%.

Під час другого туру проголосувало 64,66% зареєстрованих виборців.

Посилання на джерело

Зауважимо, що для того аби внести себе у список, чи викреслити з нього «мертві душі» необхідно звертатись у державний реєстр виборців. Вони знаходяться в районних адміністраціях. Вносити зміни можна не тільки перед виборами, а й у будь-який зручний для вас час. 

Поліція за неділю-понеділок 29 раз отримувала виклики про хибні мінування

Офіційний сайт Національної поліції області повідомляє, що у неділю вони 14 разів виїздили на виклики про начебто мінування торгових центрів, готелів, аеропорту та інших громадських місць. Сьогодні копи 15 раз виїздили на виклики.

Загалом через хибні виклики евакуйовували 9568 людей.

Перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін заявив, що мінування окрім Харкова відбувались ще у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Волновасі та Новій Каховці. За його словами всі виклики відбувались з окупованих територій Донецької та Луганської областей. Він вважає, що виклики робили проросійські терористи. Загалом через ці мінування відкрили 20 кримінальних справ.

Посилання на джерело 1

Посилання на джерело 2

В Харкові планують ввести абонемент на паркування 

У повідомленні на сайті міської ради говориться, що водії за 640 гривень можуть придбати картку, яка на місяць даватиме можливість без обмежень паркуватись на муніципальних місцях для паркування. При цьому 40 гривень у цій вартості це ціна картки, а 600 гривень оплата за саму послугу, карту після можна буде поповнювати. З чого саме формується вартість самої картки не уточнюється.

За словами чиновників карту водії кріпитимуть на склі свого авто.

Картки обіцяють випустити у продаж з 1-го травня цього року.

Посилання на джерело

Сьогодні день народження Владислава Зубенка. Йому мало виповнитись 28 років. 

Владислав Зубенко загинув під час Революції Гідності. 20-го лютого 2014 року у Києві, Влад отримав кулю, закриваючи щитом і тілом ноші з пораненим, якого медики виносили сходами до готелю «Україна». Через вісім днів, не зважаючи на операції та медичну допомогу, від отриманого поранення він помер у лікарні.

Йму було присуджено звання «Герой України»,  та недержавну нагороду «Медаль «За жертовність і любов до України» (Від Української православної церкви Київського патріархату). Обидві відзнаки посмертно.

На честь Влада після прийняття закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», було перейменовано вулицю на Салтівці.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.