Головні новини Понеділка 27.11.2017

Через низькі тарифи «Харківгаз» не зможе виконувати повірку лічильників у 2018 році

Про це повідомляє Depo.Харків із посиланням на прес-службу ПАТ “Харківгаз“.
Підприємство заявляє, що через брак коштів, що надходять з оплати своїх послуг у 2018 році вони матимуть змогу провести повірку лише 40% лічильників.
Причину на підприємстві бачать у збільшенні кількості лічильників, а також у невідповідності тарифу до рівня реальної інфляції.

Посилання на джерело

До Харкова повертається лоукост Wizz Air

Як зазначається у повідомленні на офіційному сайті авіаперевізника починаючи з квітня 2018 року регулярні рейси будуть літати з аеропорту Харків до Дортмунда кожен четвер та неділю, а до аеропорту Катовіце можна буде вилітати кожні середу та п’ятницю починаю чи із червня 2018-го.

Посиланя  на джерело
Антимонопольний комітет виявив зловживання збоку КП «Підземне місто»

Таке повідомлення розміщено на офіційному веб-сайті Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
На думку представників організації, комунальне підприємство встановило несправедливі умови договорів про відшкодування витрат на утримання орендованого майна, що стало можливо через його монопольне становище на ринку.
В результаті перевірки підприємству надані обов’язкові для розгляду рекомендації, що до усунення порушень, йдеться у повідомлені.

Посиланя  на джерело

Віце-мер Терехов взяв в борг 15 мільйонів у засновниці інвестфонду від якого отримує дивіденди Кернес та став його вкладником

Таке повідомлення розміщено на офіційній сторінці Харківського антикорупційного центру у Фейсбук. Посилаючись на зміни у декларації пана Терехова вони повідомляють, що той взяв в борг у Лади Крімерман 15 мільйонів, на ці кошти він придбав інвестиційні сертифікати КУА «Фінекс-капітал», одним з засновником якого раніше була Лада Крімерман.
КУА «Фінекс-капітал» також вказав у своїй декларації нинішній мер міста. Саме від нього він отримав дивіденди у 2016 році.

Подробиці за посиланням

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій