ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 03.01.2018

Людей, що допомогли знешкодити злочинця, який захопив відділення «Укрпошти» нагородили

Як повідомляється на офіційній сторінці Головного управління МВС у Харківській області у Фейсбуці, оператори відділення «Укрпошти» Ганна Коропець та Олена Лук’яненко, начальник цього відділення – Вікторія Мущир і приватний підприємець Олексій Маврін отримали подарунки: наручні годинники.

Також відзнакою «За відвагу в службі» було нагороджено поліцейських, які брали участь у спецоперації зі звільнення заручників.

4-го січня Апеляційний суд Харківської області продовжить розглядати скаргу Дронова

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Харківської області. Засідання призначене на 11 год. 30 хв. (зал судових засідань №13).

Нагадаємо, що попереднє засідання було проведено 21-го грудня, під час якого суд не задовольнив скаргу, оскільки на той момент медична експертиза, що до стану здоров’я Дронова не була завершена.

Посилання на джерело

Харківська міська рада опублікувала загальні суми коштів, які були отримані та витрачені у 2017 році

Цю інформацію було розміщено на офіційному сайті Харківської міської ради. Так за 2017 рік бюджет міста склав 13 535,1 млн. грн. (13 535 100 000 грн.). При цьому витрати бюджету за 2017 рік становлять 14 178,0 млн. грн. (14 178 000 000 грн.). Таким чином дефіцит бюджету дорівнює 642, 9 млн. грн. (642 900 000 грн.).

Трохи детальніше про доходи та видатки бюджету можна дізнатися у посиланні на джерело.

Прокуратура затримала на хабарі ревізора аудитора та голову в.о. заступника Чугуївського ОРВК

Інформацію про це поширила на своїй сторінці у Фейсбуці Лариса Сарган — прес-секретар Юрія Луценка. Так за її даними за хабар у розмірі 250 000 гривень був затриманий головний державний ревізор-інспектор управління аудиту ГУДФС України у Харківській області. Після отримання грошей він зобов’язувався зменшити штрафні санкції, що мали бути накладені на підприємство після його перевірки.

У випадку із в.о. заступника військового комісара-начальника відділення комплектування Чугуївського ОРВК Харківської області, причиною для затримання став хабар у 700 доларів США, які той вимагав в обмін на визнання особи непридатним до військової служби та постановки на облік у даному стані.

В обох випадках відкриті відповідні кримінальні провадження.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Свід Олексій

Свід Олексій

Журналіст та аналітик «Громадського Телебачення Харків»
Свід Олексій