ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 09.05.2018

У Антимонопольному комітеті вважають, що КП «Харківводоканал» зловживає своїм становищем

Про це йдеться у заяві держоргану на їхньому сайті. Так на їх думку комунальники не тільки встановлюють тарифи які вони не змогли встановити будь у них конкуренти. ЗА це їм інкримінують порушення пункту 1 частини другої статті 13 та пункту 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Станом на сьогодні АМКУ розглядає дану праву та фіксує факти порушень.

Посилання на джерело

Українська автокефальна церква скаржиться, що їм не дали відчитати літургію на меморіалі 8-го травня

Таку заяву вони розмістили на своєму сайті. За їх словами, група священнослужителів і мирян УПЦ Московського патріархату не пустили автокефалів до каплиці-ротонди на Меморіалі у лісопарку і служили при цьому максимально довгі заупокійні. Також автокефали наголошують, що у зазначений ас саме вони мали відправляти літургію.

Через те що ні поліція, ні чиновники ніяк на їхню думку не відреагували на ситуацію, вони просять надати їм офіційні пояснення даної ситуації. Також вони пропонують відновити на меморіалі хрест, а ротонду із п’яти конечною зіркою залишити для служб УПЦ МП.

Посилання на джерело

«Турбоатом» і «Toshiba Energy Systems» мають підписати рамкову угоду про співробітництво

Про це пише офіційний сайт Міненерговугілля. Чиновники планують, що підприємства будуть співпрацювати при модернізації та розробці турбін для українських атомних електростанцій. Зокрема на Хмельницькій АЕС, де зараз проводиться будівництво нових енергоблоків.

Посилання на джерело

Бійців української армії, що лікуються у Харківському госпіталі відзначили нагородами

Згідно із прес-релізом на сайті Міноборони, Міністр оборони України нагородив військовослужбовців відомчими відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями.

Фото та відео нагородження можна знайти за посиланням

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.