ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 10.10.2018

В Харкові на Клочківській сталась перестрілка

Як повідомляє поліція області на своїй сторінці у Фейсбук, вони отримали виклик за п’ятнадцять хвилин до сьомої вечора. На даний момент вони встановили сам факт стрілянини, та підтверджують, що під час неї один з чоловіків зазнав поранень. За їх даними він виходив зі спорт клубу. Його здоров’ям зараз опікуються медики. У місті введено план перехоплення «Сирена».

Особу постраждалого поки що не встановили. На місці нападу працюють слідчі.

Київський районний суд вирішив задовольнити клопотання адвоката Дронова, що до перегляду результатів комплексної експертизи

Про задоволення клопотання пише «Уніан» із посиланням на свого кореспондента у залі суду. Адвокат Дронова Сергій Перепелиця аргументував свою позицію наступним чином:

«Необхідно провести комплексну експертизу щодо усіх відеозаписів і усіх наявних матеріалів, які є у суду, чого не було зроблено під час досудового розслідування. Я вважаю, що експертиза була проведена з порушеннями і не об’єктивно, оскільки жодного разу не були досліджені всі матеріали кримінального провадження і всі наявні у органу досудового розслідування відеозаписи. В середньому така процедура може зайняти 2-3 тижні».

Підтримавши дану позицію суд також постановив, що наступне засідання має відбутись 16-го жовтня.

Посилання на джерело

В Харкові з’явилось Почесне консульство Грузії

Про відкриття повідомляє сайт ХОДА, у своєму матеріалі про офіційне відкриття дипломатичної установи. Заклад надаватиме юридичну підтримку громадянам Грузії в місті та області, займатиметься популяризацією грузинської культури, науки та традицій.

Установа отримала приміщення за адресою проспект Гагаріна, 98.

Посилання на джерело

15 ветеранів АТО матимуть змогу пройти реабілітацію у Латвії

Про це повідомляє прес-служба Національної гвардії на своєму сайті. 15 українських захисників зможуть пройти курс реабілітації у реабілітаційному центрі «Ваіварі» у Юрмалі. Заяву про це зробила представник закладу Анда Нулле.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.