ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 11.04.2018

У справі ДТП на Сумській продовжили опитувати свідків

Так протягом засідання Київського райсуду Харкова було допитано четверо людей: екс-співробітницю патрульної поліції Харківської області Ляну Щербину, дівчину-пасажира автомобіля Ірину Рафікову, дівчину, що йшла по провулку Мечникова Таїсію Помазан, та водія мінівену Євгена Вільховського, що стояв поруч із Volkswagen Touareg Геннадія Дронова на світлофорі.

Пані Щербина заявила, що її екіпаж прибув одним із перших. Підтвердила, що знайома із матір’ю Зайцевої, але запевнила, що не зв’язувалась із нею і побачила уже на місці ДТП. Також вона заявила, що Зайцева сама підійшла до копів та передала посвідчення водія та тех.паспорт на авто та сказала, що вона є водієм Lexus.

Ірина Рафікова, сказала, що у момент зіткнення не розмовляла з Дроновим і на її думку він слідкував за дорогою. Сама вона «була у телефоні», машину Зайцевої побачила боковим зором, і коли підводила очі на світлофорі їхній машині горіло зелене світло. Адвокат Зайцевої зауважила, що свідчення Рафікової не збігатися із тими, що були на місці події. На що пасажирка Volkswagen Touareg заявила, що «не відповідала за свої слова».

Таїсія Помазан розповіла як йшла у бік Сумської по Мечникова, почула довгий сигнал клаксону підвела очі від телефону і почула у дар. Як полетіли уламки вона відвернулась і каже, що не бачила момент зіткнення. На яке світло поїхав автомобіль Дронова вона не бачила, так само як не могла сказати з якою приблизно швидкістю рухався Lexus, зауваживши при цьому, що дуже швидко.

Євген Вільховський, що керував того вечора автомобілем Opel Vivaro підтвердив, що почав рухатись одночасно з авто Дронова і це було на жовтий сигнал світлофору. За це він вже сплатив штраф 425 гривень.

Після допиту свідків суд оголосив перерву до 14:00 17-го квітня.

Пряму відео трансляцію вели «Новини«Сьогодення». На відео дуже тихий звук.

На базі Інституту протезування НАТО допомагатиме покращити медичне обслуговування для людей, що потребують протезів

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Генеральний штаб ЗСУ. Трастовий фонд НАТО буде два роки фінансувати бакалаврську програму Інституту протезування Харкова, із залученням спеціалістів з Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ). Контролюватиме навчання Німецька школа реабілітаційних наук.

Виходячи з повідомлення програму створюють, аби покращити обслуговування та реабілітацію людей, що втратили кінцівки, у першу чергу мова йде про військових, що втратили частини тіла у конфлікті на сході України.

Пожежні перевірили ТРЦ «ДАФІ»

Як повідомляє сайт ДСНС у Харківській області, в ході інсценованого задимлення, вони хотіли перевірити не тільки свої навички, а й реакцію персоналу на потенційну пожежу. Однак в результаті виявилось, що система відведення диму не працює на достатньому рівні, персонал не перевірив усі приміщення, щоб упевнитись чи вивели вони усіх. Окрім цього як виявилось потім не всі пожежні виходи працюють, а в інших стоїть скло та інші речі.

Пожежні обіцяють, виписати усі порушення, та відповідними актами зобов’язати власників будівлі усунути недоліки.

Посилання на джерело

Реконструкція вулиці Клочківської обійдеться харків’янам у 79,1 мільйона гривень

Про це пише Харківський Антикорупційний центр із посиланням на дані із системи «Прозорро». Тендер виграло ТОВ «Паркінг +», за умовами вони мають здійснити ремонт та реконструкцію вулиці від Бурсацького узвозу, до узвозу Клочківського. У тому числі під час реконструкції, мають в деяких місцях розширити проїжджу частину, та привести повороту до нормативних вимог.

Представники центру вважають, що «Паркінг +» є структурою, яка пов’язана із нинішнім головою Департаменту будівництва та шляхового господарства: Володимиром Чумаковим.

Кабінет міністрів передав в управління ХОДА стадіон «Металіст»

Про це йдеться в статті на сайті кабміну. Мова йде про цілісний майновий комплекс стадіону. Тобто усіх споруд та приміщень на території стадіони які не були юридично закріплені за обласним спортивним комплексом.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.