ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 13-ГО БЕРЕЗНЯ 2019

Харківський Метрополітен заклав у тариф на перевезення 3-х кратне здорожчання ремонту вагонів

Сьогодні депутат міської ради Ігор Черняк на своїй сторінці у Фейсбук розмістив пост у якому він посилаючись на пояснювальну записку до проекту рішення виконавчого комітету міськради пише про те, що метрополітен заклав у тариф здорожчання ремонтів у 3,6 раза. За словами депутату у новому тарифі, який зріс на 60% це найбільш значна причина здорожчання. При цьому він відзначає, що всі ремонтні роботи у метро проводять сторонні фірми.

Як повідомляє Харківський Антикорупційний центр, посилаючись на ту сам записку, нагадує, що тендери на ремонти виграє вузьке коло фірм, які розслідувачі пов’язують або із сім’єю керівника метро В’ячеславом Стаматіним, або втіклим екс-головою Адміністрації Холодногірського району Максимом Мусєєвим, якого СБУ підозрює у держзраді.

Суд розглядає справу про заборону «Харківгазу» зараховувати споживачам середню норму споживання газу

Ухвалу про незаконність дій регіональної газової компанії виніс Барвінківський районний суд Харківської області. У рішенні зокрема йдеться, що газовики не мають права розраховувати об’єми природного газу до стандартних умов на час розгляду справи.

У Нафтогазі заявили:

«Це рішення доводить незаконність застосування «газових коефіцієнтів» фірташевськими компаніями.

Позивач довів, що за свої права варто боротись» — написали вони на своїй фейсбук сторінці.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року деякі обласні газові компанії надсилати споживачам платіжки зі збільшеними, донарахованими обсягами споживання. У Нафтогазі та Кабінеті міністрів заявили про незаконність таких нарахувань та заявили про ініціацію перевірки діяльності облгазів.

Посилання на ухвалу суду

Жителя Чугуєва засудили за сепаратизм та участь у терористичних угрупуваннях

Харківський районний суд Харківської області виніс вирок чугуївцю, який навесні 2014 року барв участь у мітингах на підтримку створення сепаратистських угрупувань: «ХНР», «ДНР» та «ЛНР». Після захоплення терористами Слов’янська він поїхав туди із поплічником, аби воювати проти українських воїнів на боці бойовиків.

Слідство довело що після цього чоловік пройшов навчання у Бєлгороді, що Російській федерації, де його разом з групою готували до скоєння теракту поблизу залізничної станції в смт Новоолексіївка Генічеського району Херсонської області. Його затримали під час переправлення складників для вибухівки через Український кордон.

Він визнав свою провину та пішов на угоду зі слідством. В результаті суд визнав його винним за ч.2 ст.110, ч.1 ст.14 ч.2 ст.258, ч.1 ст.201, ч.2 ст.28 ч.1 ст.263, ч.2 ст.28 ч.1 ст.32 ч.1 ст.263 КК України. У результаті сепаратист проведе за ґратами 5 років та 5 місяців без конфіскації майна.

Посилання на рішення суду

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.