ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 17.10.2018

Сесія Міськради

Сьогодні у Харкові відбулась чергова сесія міськради. Серед іншого депутати вирішили:

Перерозподілити кошти платників податків:

16,1 млн грн які перейшли з державного бюджету пішли на виплату грошової компенсації для отримання житла для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та для осіб з інвалідністю I-II групи з-поміж учасників бойових дій на території інших держав, що потребують поліпшення житлових умов.

10 млн грн надішли з обласного бюджету на ремонт скверу біля станції метро «Захисників України».

2,8 млн грн виділили на реконструкцію скверу Героїв Небесної Сотні.

2,4 млн грн доплати за пільговими пенсіями.

3 млн грн пішли на охорону навколишнього середовища.

Купівлю меблів та інвентарю для дитячих садків профінансували додатково на 2,1 млн грн.

200 тис грн розподілять між вчителями, які підготували учнів які зайняли перші місця олімпіад.

На придбання інсуліну для хворих на діабет, цього разу до виділили 12,6 млн грн, а на капітальний ремонт дитячого хоспісу – 6,5 млн грн.

Для учасників АТО, які опинились у скруті виділяють 5,6 млн грн.

На новорічні святкування для дітей пільгового контингенту додатково нарахують 5,2 млн грн.

КП «Харківські теплові мережі» отримають 70 млн грн, аби розрахуватись за газ та інші енергоносії.

Виділили кошти на викуп нерухомості яка має бути знесена при будівництві метро у бік вул. Одеської (11 млн грн).

10 мільйонів підуть на закупку піску та солі, якими будуть посипати дороги взимку.

На термінал біля метро «Індустріальна» (на сайті міськради вона чомусь досі ст. м. «Пролетарська») виділили 6 мільйонів.

І 6,5 млн грн видали в якості гарантій по кредиту для тролейбусного депо №2.

Посилання на джерело

У той же час міськрада поскаржилась, що начеб то міністерство охорони здоров’я саботую закупівлю інсуліну, не повідомляючи скільки потрібно закупити препарату, та провалює роботу із проведення щеплень для дітей.

Посилання на заяву міськради 1

Посилання на заяву міськради 2

Що до інсуліну, сьогодні на сторінці МОЗ у фейсбук з’явилась повідомлення, що у наступному році придбання інсуліну на 100% буде забезпечуватись державним бюджетом. Крім тих, хто стане на обілк у наступному році. Для них інсулін будуть закуповувавти за кошти платників податків конкретного міста.

Пілот, котрий вчора загинув у Вінницький області виявився харків’янином

Про це повідомляє сторінка Харківського аероклубу імені В. С. Гризодубової. Іван Миколайович Петренко був випускником Харківського вищого авіаційного училища. Мав дозвіл бути військовим інструктором. Вмів пілотувати Л-39, Су-27, МіГ-29.

Нагадаємо, що вчора ввечері біля в села Уланів у ході виконання навчально-бойового польоту впав літак Су-27. Члени екіпажу, який складався з Українця та пілота Національної гвардії США загинули. У міністерстві оборони відзначають, що за словами свідків літак почав падати над селом, однак пілоти «дотягнули» машину до поля за його межами.

Зараз встановлюються причини авіакатастрофи.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону внесла до ЄРДР відомості про інцидент за ст. 416 (“Порушення правил польотів або підготовки до них”) Кримінального кодексу України.

Міськрада надала відповідь на петицію, про безкоштовний проїзд для школярів

Чиновники міськради розмістили під текстом петиції свою відповідь. У ній вони зазначили, що про безкоштовний проїзд в автобусах мови бути не може, оскільки перевізники не ведуть персонального обліку пасажирів. У міському ж транспорті за їх словами діє система пільг, яка дозволяє з 1-го вересня по 30-те червня школярам користуватись електронним квитком у метро (50 поїздок із 50% знижкою) та у трамваях та тролейбусах (15 грн, якщо пільга розповсюджується на один вид транспорту і 20 грн для трамваїв і тролейбусів одночасно).

Посилання на джерело

Міськрада дозволила розробити проекти багатоповерхівок на краю Саржиного яру та парку Машинобудівників

Про це повідомляє Харківський Антикорупційний центр. За їх даними дозвіл на розробку землеустрою для будівництва багатоповерхових будинків на пр. Науки та вул. Дизельній отримало ТОВ «Сертон». Мова йде про ділянки площею 0,27 га (пр. Науки 40А) та 4,4 га (вул. Дизельна 3А).

Розслідувачі пов’язують ТОВ «Сертон» із Народним депутатом Анатолієм Денисенком, оскільки раніше серед керівників цього підприємства був помічник народного депутата Анатолія Денисенка – Сергій Лаврик. А номер телефону, вказаний як контактний використовує фірма, яка зареєстрована за адресою вул. Культури, 20В – саме там знаходиться офіс корпорації «Авантаж» нардепа Денисенка.

У селищі Калугіно-Башкірівка під Чугуєвом мають побудувати перші будинки нового типу для сержантського складу ЗСУ

Про це повідомляє «Промисловий портал», у репортажі із презентації проекту.

«Концепція полягає у тому, щоб надати максимально можливу кількість простору для однієї особи. У нових будівлях будуть розташовуватися смарт-квартири з кухнею та санвузлом.. Сержанти ЗСУ зможуть проживати там окремо, або з дружиною» — повідомляється на сайті.

Будинки будуть закріплені за посадами у конкретних частинах. Таким чином при зміні локації служби військовий матиме гарантоване житло на час служби запевняють чиновники.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.