ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 21.02.2018

В Харкові пройшла чергова сесія міської ради

Засідання почалось із двох пікетів біля входу до будівлі міськради: на одному з них активісти вимагали  дати доступ на  сесії міськради усім бажаючим. На іншому мітингу активісти ВО «Свобода» вимагали гідно відзначити пам’ять загиблих українців під час лютневих розстрілів на Майдані Незалежності в 2014 році.

Посилання на джерело

Головне з чергової сесії міськради:

1) На 11 школі буде встановлено пам’ятну дошку присвячену Данилу Дідику. Питання перейменування самої школи на його честь пообіцяли винести на наступну сесію.

2) Міськрада розглянула і надала пільгу на проїзд ветеранам військової служби, СБУ, МВС та прирівняним до них категоріям Загальна сума компенсації пільгового проїзду в міському транспорті Харкова становить 400 мільйонів гривень.

3) В міськраді перевірять діяльність КП «Центр поводження з тваринами» — депутати та активісти заявили про порушення в діяльності КП, та відписки на запити та звернення.

Якщо у вас є три години вільного часу ви можете переглянути запис усієї сесії міськради

Європейський союз допоможе побудувати новий онкологічний центр

 Хюґ Мінґареллі, посол ЄС в Україні заявив, про те, що Євросоюз готовий підтримати проект з будівництва онкоцентру в Харкові, в тому числі, за кошти з «Європейського інвестиційного банку». Також він сказав, що якщо ці кошти не надасть ЄІБ, то їх будуть шукати в інших джерелах. На залучені гроші планується закупити обладнання для нового онкоцентру.

Посилання на джерело

Справа по теракту біля Палацу Спорту: обвинувачувані залишились за ґратами ще на два місяці

Суд залишив обвинувачуваних у справі по теракту біля Палацу Спорту в СІЗО ще на 60 днів. Також під час розгляду колегія суддів відмовила у заміні захисника одному з обвинувачуваних Сергію Башликову, який заявив, що не узгодив зі своїм захисником лінію захисту. Свою відмову судді мотивували тим, що цей адвокат наданий державою безкоштовно, і спроба його замінити є затягуванням процесу.

Інший обвинувачуваний, Володимир Дворніков, заявив відвід суддям, через те що відмовили його клопотанню щодо надання перекладача з української мови.

Дату наступного засідання призначили на 23 лютого.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.