ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 21-го листопада 2018

Прикордонники затримали жінку, яка намагалась вивезти в РФ 24 тисячі доларів США

Про виявлення прикордонниками грошей пише державна фіскальна служба. За їх словами гроші виявили, в однієї з пасажирок автобусу, що прямував до Російської федерації у пункті пропуску «Гоптівка». Жінка запевняла прикордонників, що везе дозволену законом суму грошей, яку не потрібно декларувати та сплачувати мито. Однак при перерахунку купюр виявилось, що сума яку планували перевезти більша трохи менше ніж у двічі.

У багажі громадянки України нарахували 24 000 доларів США. Фіскали зазначають, що без декларування можна провозити 11 430 доларів США, або 10 000 євро.

Ні жінку склали протокол за статтею 472 Митного кодексу України (Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення).

Посилання на джерело

Прокуратура звітує, що передала до суду справу підрядника, який нажився на коштах платників податків

Як відзначає прес-служба обласного відомства, фірма ремонтувала один із будинків культури в Харківському районі області. Прокурори стверджують, що у вартість робіт заклали завищену ціну на будівельні матеріали. У платників податків, на думку прокуратури вкрали 100 000 грн. при тому що загалом вартість робіт склала 800 000 грн.

Справа розслідувалась за ч. 1 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Посилання на джерело

В будівлі Харківської обласної державної адміністрації відкрили пам’ятну дошку

Мова йде про меморіальний знак на честь «Патріотів, що у 2014-му році захистили Харків та область від російських загарбників». Ініціаторами встановлення дошки стали координатори Харківського Євромайдану.  Відкриття таблички приурочили до Дня Гідності та Свободи, який сьогодні відзначають в Україні.

Довідка:  21 листопада свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Посилання на джерело

Вища рада правосуддя визнала суттєвими погрози на адресу суддів Харківського апеляційного адміністративного суду

Як повідомляє прес-служба державного органу, під час розгляду справи Держекоінспекції проти приватного акціонерного товариства «Харківський коксовий завод», коли суддя Бартош Надія Станіславівна зачитувала вирок, одна з присутніх Решетько Олена Сергіївна начебто заявила, що суддів обіллють кислотою.

Вища рада правосуддя, вирішила, що ці погрози є суттєвими й передала матеріали свого розгляду справи до Генеральної прокуратури України, яка тепер має проводячи розслідування, звітувати до ВРП.

Посилання на джерело

В суботу в Україні відзначатимуть день пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 років

Цієї суботу українці згадують, загиблих від штучного голоду, який був спричинений свідомими діями радянської влади, яка таким чином бажала змусити людей працювати у колгоспах, та виконати так звані плани «хлібозаготівлі». Прикриваючись цими лозунгами та постановами, у селян забирали як зерно, що було зібране з полів, так і те що зберігалась у хатах для власних потреб.

В результаті люди гинули від безсилля та голоду. Існують навіть свідчення проявів канібалізму. За різними оцінками від штучного голоду померло від 4,5 до 7 мільйонів осіб. (від 2-х до 3,5 Харківських агломерацій на сьогоднішній день).

В суботу на площі Свободи у Харкові, студенти «Української академії лідерства», будуть частувати харків’ян, їжею, яку біли змушені готувати українські селяни, за для того аби вижити під час Голодомору.

Посилання на подію у Фейсбук

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.