ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 23.05.2018

В Харкові пройде акція на підтримку Олега Сенцова

24 травня о 13:00, біля Консульства РФ в Харкові (вулиця Максиміліанівська, 22) відбудеться акція на підтримку Олега Сенцова, українського політв’язня, який утримується в російській тюрмі.  Акція в Харкові відбудеться одночасно з пікетуванням посольства РФ в Києві.

«Останній дзвоник» у школах Харківської області пройде з посиленими заходами безпеки

Святкові лінійки скоротять до 30-40 хвилин, у школи передані рекомендації, щоб на території установ сторонні особи перебували виключно з дозволу дирекції та в супроводі співробітників установи.

Представники поліції будуть приділяти особливу увагу дотриманню правил дорожнього руху поблизу шкіл.

22 травня в школі №3 м.Харкова був розпорошений невідомий газ. 37 учнів звернулися за медичною допомогою зі скаргами на слабкість і утруднене дихання, 26 з них госпіталізовані в лікарню. До вечора всі учні були виписані. Можлива причина отруєння – розпилення перцевого балончика. Відкрито кримінальну справу за статтею «хуліганство».

Національна поліція України спільно зі Службою безпеки України працюють над з’ясуванням можливого взаємозв’язку між нещодавніми випадками розпилення газу в школах Харкова, Миколаєва та Черкас.

Обвинуваченим у теракті біля Палацу спорту у Харкові продовжили арешт

Фрунзенський суд Харкова на черговому засіданні 23 травня по справі про теракт біля Палацу спорту , розглянув низку клопотань захисту про відведення, продовжив запобіжний захід обвинуваченим, але не просунувся у розгляді матеріалів провадження.

«Суд задовольнив клопотання прокурорів і продовжив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без застави на 60 діб», – повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Наступне засідання призначено на 30 травня цього року.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін