ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 26.09.2018

12 маневрових тягачів бажає купити КП «Салтівське трамвайне депо»

Згідно із інформацією на порталі «Прозорро» мова йде про 12 тракторів, які будуть обладнані додатковими катками для руху по трамвайних рейках. У вимогах замовника вказано, що трактори мають комплектуватись снігоприбиральними відвалами та щітками, а також мати «вилку» для приєднання счепних механізмів.

На думку комунальників, із податків Харків’ян можна виділити на таку закупівлю не більше ніж 54 000 000 грн.

Посилання на сторінку закупівлі

«Харківобленерго» звинувачує два харківські підприємства у мільйонних боргах

Інформація про те, що КП «Харківський метрополітен» та КП «Міськелектротранссервіс» мають заборгованість у більше ніж 35 млн. грн. з’явилась на сайті енергетичної компанії вчора увечері. У повідомленні «Харківобленерго» заявив, що через борги вимушений обмежити постачання електрики комунальникам. Як пояснили в акціонерному товаристві вдень, мова на даний момент, йде про вимкнення електрики у адміністративних будівлях КП.

У той же час заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов визнав, що заборгованість перед обленерго існує. І прокоментував ситуацію наступним чином:

«У нас дійсно є поточна заборгованість перед «Харківобленерго». Вони вимагають погашення заборгованості, і це нормально, бо ми їм дійсно винні якісь гроші. Але конфлікту, який сьогодні був роздутий в інтернеті, у нас точно немає. Не знаю, хто придумав цю історію, але ніяких відключень не планується. У нас немає побоювань, що може зупинитися міський транспорт. З «Харківобленерго» у нас склалися рівні, нормальні взаємини. Місто готується до опалювального сезону, гроші спрямовуються на підготовку до зими, і обленерго входить у наше становище. До кінця місяця або в перших числах жовтня ми постараємося виправити ситуацію».

Через що утворилась дана ситуація враховуючи, що даним комунальним підприємствам надавали фінансову допомогу з міського бюджету та узгодили підвищення вартості проїзду, у тому числі аргументуючи необхідністю забезпечити їх повноцінне функціонування, не вказується.

Посилання на заяву «Харківобленерго»

Посилання на заяву міськради

Міськрада переплачує за роботи з благоустрою саду Шевченка

Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр, вони посилаються на договори із системи «Прозорро», де сказано, що СКП «Харківзеленбуд» уклав угоду з ТОВ «Інжинирінгова компанія «Планета Буд» щодо робіт у Саду ім. Шевченка вартістю 113,67 млн. грн.

Як відзначається на фейсбук сторінці центру, ця сума більше ніж «Харківські теплові мережі» запланували витратити на заміну труб теплопостачання цього року.

Порівнюючи антикорупціонери звертають увагу на вартість матеріалів із закупівлею, яка була проведена при реконструкції Саржиного яру. Зокрема вони наголошують, що як порівнювати ціни на газони, клумби та бетон, закупівлі однієї й тієї самої одиниці товару у саду Шевченко розраховано дорожче.

Також вони відзначають, що вони не змогли отримати коментар від очільника Департаменту комунального господарства міськради Олексія Богача, що до даної закупівлі.

У неділю в Харкові відкриють велоцентр

Про це повідомляє сайт міськради. В повідомленні не зазначається час початку роботи центру, вказано тільки дату 30-те вересня.

Будівля велоцентру розташована на Білгородському шосе 1, поруч із велодоріжкою, що веде від П’ятихаток до Сокольників.

Посилання на джерело

Антимонопольний комітет звинувачує КСП «Харківміськліфт» у зловживанні монопольним становищем

На думку антимонопольних чиновників, керівництво КСП встановлювало різну вартість на обслуговування ліфтів, «в залежності від групи споживачів». Цим підприємство порушило Закон України «Про захист економічної конкуренції».

Згідно із законом на підприємство мають накласти штраф, в залежності від його доходу.

Посилання на джерело

Опалювальний сезон в Харкові розпочнеться у жовтні

Таку інформацію розповсюджує сайт міськради. Згідно з інформацією чиновників: школи, лікарні та дитячі садки вже готові до опалювального сезону і саме в них перших подадуть тепло.

У той же час повідомляється, що процес заміни магістральних трубопроводів на сьогодні складає 50% і ці ремонти мають завершитись до 10-го жовтня.

Тепло ж у систему мають запускати при зниженні середньодобової температури нижче 8°C згідно із нормами.

Посилання на джерело

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.