ГОЛОВНІ НОВИНИ СЕРЕДИ 30-ГО СІЧНЯ 2019

Сьогодні відбулось заключне, перед дебатами, засідання суду по справі «ДТП на Сумській»

Сьогодні суд розглядав клопотання адвоката Геннадія Дронова, Сергія Перепелиці. Він вимагав від суду оголосити відвід експертам Харківського НДІ ім. Бокаріуса. Пан Перепелиця стверджував, що їх робота була некомпетентною. На додачу, на його думку, висновки харківських експертів суперечать висновкам Дніпропетровського НДІ.

Під час засідання суд заслухав позицію експертів інституту імені Бокаріуса. Вони заявили, що клопотання про відвід безпідставно та необґрунтовано. При цьому один з них, Валерій Ольхов заявив наступне:

«Дослідження були проведені навіть при швидкості руху Лексуса 120 км/год. У висновку вказано, що водій Лексуса мав можливість уникнути аварії при цій швидкості».

Варто зазначити, що й експерти Дніпровського інституту також дійшли подібного висновку.

В результаті суперечки між захисником Дронова та суддею, останній, Віктор Пропас вирішив, що відводити висновки харківських фахівців не потрібно. Тому на наступному засіданні, суд планує перейти до стадії дебатів, які розпочнуться 6-го лютого із виступу прокурорів.

Харківські податківці заявляють, що вони зафіксували факти погроз підприємцям, начебто від їх імені

На своєму офіційному сайті, податківці стверджують, що їм відомо про випадки, коли зловмисники телефонували підприємцям, начебто від імені керівництва податкової області. За їх словами вони вимагають гроші для начебто залагодження питань щодо «перевірок», чи на щось інше.

У ДФС просять, після виявлення подібних дзвінків телефонувати за тел. 0-800-501-007 (напрямок 4).

Посилання на джерело

Прокуратура звітує про повернення ще однієї ділянки землі у харківському Лісопарку

На офіційному сайті регіональної прокуратури сказано, що мова йде про ділянку у 3 Га яка розташована біля Білгородського шосе. За словами прокурорів на ринку ця ділянка вартувала б 120 000 000 (120 мільйонів) гривень. Міська влада виділила її безкоштовно кооперативу, який не мав на це підстав, що прокуратура змогла довести у суді.

На сайті стверджується, що рішення вже набрало законної сили.

Посилання на джерело

У Васищевому під вагою снігу обвалився дах будинку

Про інцидент повідомляє офіційний сайт Національної поліції області. Копи пишуть, у що будинку на чотири квартири, в якому проживало 13 чоловік дах не витримав ваги снігу. В результаті чого у 80-ти річній споруді пошкоджено окрім даху стелю частини квартир та стіни.

Людей з будинку тимчасово розселили. Про постраждалих не повідомляється.

Поліція за даним фактом зареєструвала справу.

Посилання на джерело

Прокуратура заявляє про виявлення та припинення роботи центру, де під виглядом лікування утримували людей

Офіційний сайт установи інформує, що вони виявили у Немишлянському районі Харкова орендований приватний будинок, винаймачі якого викрадали людей, забирали у них речі та проти їх волі утримували на території дому.

За словами прокурорів тих, хто намагався втекти катували. На момент появи прокуратури та поліції вони знайшли на території будинку 25 людей, з яких троє були неповнолітні.

Справу розслідують за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини з корисливим мотивом), ч. 2 ст. 127 (Катування у тому числі групою осіб) КК України.

Посилання на джерело

Фото — Анастасія Сумцова

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.