ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 02.10.2018

ДТП на Сумській: Дронов вперше дав свідчення в суді

Генадій Дронов, водій Volkswagen Touareg, попросив вибачення у родичів всіх жертв і постраждалих в результаті аварії. При цьому він знову вказав, що не винен у трагедії.

«Той факт, що я не визнаю свою провину в цій трагедії, не може бути отягощяющім обставиною. На моєму місці міг опинитися будь-хто з водіїв, які проїжджають це перехрестя. Я не визнаю свою юридичну провину, але я винен як людина», – заявив Генадій Дронов.

Дронов сказав, що зупинився на перехресті і побачив фари автомобіля Lexus, проте не визнав їх небезпекою для себе. Водій Volkswagen Touareg заявив, що не подумав про те, що друга машина може не зупинитися, і тому не встиг зреагувати, коли та вилетіла перед ним.

НАБУ перевірить дзвінки екс-гендиректора оборонного заводу

Детективи Національного антикорупційного бюро в ході розслідування кримінального провадження про розкрадання коштів ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» (ХДАВП) вирішили перевірити дзвінки керівництва та інших працівників заводу.

Детективи встановили, що в березні 2013 року ХДАВП і шотландський офшор Portvilla Тrading LP (в особі невідомого) уклали агентський договір про надання фірмою послуг з продажу літаків. За це харківське підприємство зобов’язалося перерахувати фірмі винагороду в 6% від вартості літака. Надалі протягом 2013-2016 років посадові особи заводу перерахували на рахунки Portvilla Тrading LP понад 28 мільйонів гривень. Ці гроші були заплачені за організовані фірмою переговори з прикордонною службою Комітету національної безпеки і внутрішніми військами МВС Казахстану про придбання ними двох цивільних літаків АН-74 загальною вартістю понад 59,32 мільйонів доларів.

У зв’язку з цим детективи НАБУ просили суд надати доступ до інформації по абонентським номерам співробітників авіаційного заводу. Також в НАБУ просили доступу до інформації про рух коштів ХДАВП за рахунками в банку «Фінанси і Кредит». Суд клопотання задовольнив.

Цибульник залишається під домашнім арештом

Червонозаводський районний суд Харкова  1 жовтня, відхилив клопотання захисту голови Новобаварської райадміністрації Тетяни Цибульник і залишив запобіжний захід для неї без змін – цілодобовий домашній арешт. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

 

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін