ГОЛОВНІ НОВИНИ ВІВТОРКА 03.04.2018

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Смертельна ДТП на Салтівці: сім’я Енгибарян заплатила компенсацію сім’ї загиблого

Сім’я 17-річного харків’янина Володимира Віношкіна, який загинув під колесами автомобіля Тиграна Енгибаряна, отримала компенсацію від батьків обвинуваченого. Про це повідомляє видання Mediaport.

У понеділок, 2 квітня, в Московському районному суді відбулося перше засідання по суті. Представники обвинуваченого і потерпілих  заявили клопотання про те, щоб процес проходив без присутності журналістів. Суддя оголосив перерву і пішов у нарадчу кімнату.

У березні суд Харкова продовжив Енгібаряну термін утримання під вартою. Матеріали справи передали в Московський районний суд.

В Харківській області завершують будівництво «Стіни Яценюка»

Проект «Європейський вал» вийшов на фінальну стадію. Це стосується тільки Харківської області – повідомили в прес-службі ДПС України.

«На сьогоднішній день ступінь реалізації цього проекту відповідає отриманому фінансуванню. Ми побудували інженерні споруди і бойові модулі. У Харківській області система майже закінчена », – йдеться в заяві.

Однак на інших ділянках кордону України з Росією ще потрібно виконати великий обсяг робіт. Зокрема, це стосується реалізації проекту  в Сумській, Чернігівській і Луганській областях.

ДСНС: працівники«Ave Plaza» не знають, як діяти під час пожежі

3 квітня, харківські рятувальники провели комплексну перевірку протипожежного стану ТЦ «Ave Plaza». Про це розповіли в прес-службі облуправління ГСЧС.

За легендою навчань, в результаті короткого замикання електромережі в одному з магазинів на третьому поверсі сталася пожежа, а система автоматичного гасіння не спрацювала. Дим розповсюдився на суміжні приміщення, через що виникла загроза виникнення паніки і виходу людей в зону загоряння. До ліквідації умовної події було залучено пожежників трьох пожежних частин, які протягом 24 хвилин ліквідували «вогонь».

«Персонал орендованих приміщень не впорався з подоланням умовної надзвичайної ситуації. Він не знав, як правильно діяти в цій ситуації, як сповістити про неї адміністрацію або рятувальників. На поставлені запитання щодо дій в тих чи інших кризових ситуаціях ми не почули вичерпних відповідей», – прокоментував начальник оперативного-координаційного центру ГУ ГСЧС Сергій Щербина.

 

Чиновників облради підозрюють у привласненні 300 тисяч гривень

Прокуратура Харківської області направила до Київського районного суду м.Харкова обвинувальний акт щодо двох посадових осіб – співробітників обласної ради, і приватного підприємця, яких підозрюють у привласненні майже 300 тисяч гривень.

Досудове розслідування встановило, що в 2015-2016 рр. помічник голови облради з начальником одного з управлінь виконавчого апарату облради розробили і реалізували злочинний план заволодіння коштами одного з комунальних підприємств. До реалізації схеми залучили приватного підприємця і дві фірми.

Прес-служба облради заявила, що особа, яка обіймала посаду помічника голови обласної ради, була звільнена ще до відкриття кримінального провадження про заволодіння чужим майном, а саме 26 лютого 2016 року. Особа, яка обіймає посаду начальника управління, з березня 2017 року знаходиться у соціальній відпустці.

Підпишіться на наш канал в Telegram і ми покажемо вам, наскільки глибока ця кроляча нора:https://t.me/hromadskekharkiv

Якщо ви побачили помилку, або знаєте більше про це, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Віктор Пічугін

Віктор Пічугін

Голова «Громадського Телебачення Харків». Відповідає за дизайн візуального контенту, написання та редагування текстів
Віктор Пічугін